Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • Wy mi lepiej poradźcie, mam sure 75lvl WP eq nie jakiś syf, ale top 1 nie bardzo, skille P [W v3 z tarczą nno na ludzie daje rade,katakumby tez luz, dt bez problemu(poza ripperem bo nie mam tyle dmg,ale ustoje) ]


    Mam szamankę 58lvl skille m1 [xD] i nie mam mikstur zarania [stara postać, ale ma tą skrzynię]
    i teraz...




    Robić nową szamankę od 1 do 75lvl [bo wtedy będę miał tych miksturek trochę ze skrzyń, a 200% expa to jednak dużo] czy wbijać tą na 75lvl.
    Mam bengala, pdka i księgę lidera.


    A na nowej doszłoby 200% expa bo mikstura mądrości + zarania.


    I najlepiej w v3 to wszystko expić na środku [Tam gdzie są komnaty z 4rema wyjściami xd] ? Bo zależy mi tez na dropie kart i lodów.

  • "Nie pytaj elfa o radę, bo odpowie ci i tak, i nie" - J.R.R. Tolkien!


    a jako, że jednym z głównych celów fantastyki jest uosabianie różnych cech ludzkich w różne postacie, to odpowiem - NIE WIEM

    Makanox GG: 56320525


  • Polecałbym tutaj, bo te dwie komnaty mają najwięcej mobów, więc stawiasz szamankę na środku na bengalu i jazda, a skoro masz dmg, że nie zbijesz rippera, to będziesz też dłużej wybijał taką chmarę pająków, przez co cały czas coś pod mieczem będzie i nie będziesz musiał czekać na respy.
    Szamankę zrób oczywiście nową, 50 któryś lvl to nie problem, natomiast brak tych mikstur w okolicy lvla 71, da Ci się we znaki.

  • Kupię na raty obranie ziemniaki halo halo florek zgłoś się :d

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • oj przykro mi magik tyle się nameczyles z pisaniem tych postów a i tak ci skasowali :rofl:

    ty sie juz nie klopocz z swoimi wypocinami.


    I nie pluj sie po zebach bo dywan zachlapiesz.


    P.S.
    Tylko ty placzesz z tego powodu ze usuneli posty ^^


    Bez odbioru :mkay:

  • o i Maverick jest :) coś Ci nie poszło ostatnio z ubiciem pustej postaci :rofl:
    Czyżby powód że nie miałeś pozyczonego eq??

    Edited once, last by KeFear ().

  • ty sie juz nie klopocz z swoimi wypocinami.
    I nie pluj sie po zebach bo dywan zachlapiesz.


    P.S.
    Tylko ty placzesz z tego powodu ze usuneli posty ^^


    Bez odbioru :mkay:

    Dokładnie! Tak się przejął a nic ciekawego nie napisał... Może to być Kefirku szok dla Ciebie ale pisanie postów też nie jest twoim darem tak samo jak gra którąkolwiek z postaci Metin2 :rofl:


    o i Maverick jest :) coś Ci nie poszło ostatnio z ubieram pustej postaci :rofl:
    Czyżby powód że nie miałeś pozyczonego eq??

    Czyżby to oznaczało że się go boisz skoro musisz ubijać na afku?

  • o i Maverick jest :) coś Ci nie poszło ostatnio z ubieram pustej postaci :rofl:
    Czyżby powód że nie miałeś pozyczonego eq??

    o i Maverick jest :) coś Ci nie poszło ostatnio z ubieram pustej postaci :rofl:

    Czyżby powód że nie miałeś pozyczonego eq??

    Kefir dodam tylko tyle jesli chcesz mnie pocisnac ZAKUP WIEKSZY PAKIET SŁÓW NA ALLEGRO ^^ tak dla jasnosci to biało-pomarańczowa strona wskazowki abyś się nie pogubił.


    A i opowiedz nam jak tam IDZE SPRZEDAŻ BM'a za PLN??

  • w porównaniu do ciebie magik, to ja się nie spuszczam nad pisaniem tu i przeżywam grę jak by to był real...

  • Przestańcie na siłę się wyzywać to nie będę musiała usuwać postów :P

    Droga nasza Pani Moderator,
    Niestety sa ludzie taborety stolki i parapety. Jak zdołaliśmy zauważyć nasz KOCHANY KOLEGA KEFEAR aka Śmietana nadal nie odpisał na mój post :(

  • maverick to było pisane na szybko, w przeciwieństwie do ciebie pracuje i mam ważniejsze rzeczy na głowie....