Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • Jeszcze zaraz napisz, że metin upadł bo disty skończyły xD ,Jakby to miało jakikolwiek zwiazek z czymkolwiek, pomijam też, że większość z nich cały czas gra w metina.
    Dobrze że już dislajków nie ma bo by ci sie nie zmieściły.
    Gdyby disty grały to pewnie samos zamieniłby sie miejscem z etolinem, bo tam by się nikt stąd nie przeniósł, a gdyby nie gracze z etolinu na samosie to pewnie tamci gracze dawno by zmienili serw lub skończyli gre bo tez upadłaby tam rywalizacja.
    Jak widać i tam przyszedł kryzys więc tu by było podobnie.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • w sumie wydaje mi się że szczep tylko napisał na temat tego że metin upada xD

    Makanox GG: 56320525

  • a ja myśle, że jednak chodziło mu o to co pisałem ;)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Podobno o distach już nikt nie pamięta a jako pierwszy o nich zawsze wspominasz, fajna sprawa. To tylko pokazuje jaki miałeś do tej gildii szacunek. To sie ceni :D

    Off

  • ktoś tu 2 razy do tej samej rzeki wlazi ;)

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • a ja myśle, że jednak chodziło mu o to co pisałem ;)

    w myśleniu nigdy asem nie byłeś :) przynajmniej rudy ogarnął o co chodzi xd Prawda jest że ofiara zawsze pamięta swojego kata. Z tego też strachu jazzy wszędzie wyczuwa distow :rofl:

    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

  • Problem na naszym serverze jest z polityką gildii PlanB. Nie chcą nam dostarczać rozrywki czyli dać się nagrać jak leżą.

    Powiedział Planowiec, który stosował tę taktykę :D i który jak pchła skacze z postaci na postać. Wiele piszesz na forum drogi Igorze, ale zmieniasz postaci często i co jest tym spowodowane? Twoja słabość, czy może brak umiejętności?
    Racja, łatwo jest komentować cokolwiek i kogokolwiek mając za sobą powiedzmy jakiś "filar" w postaci Tokarza i Rudixana, ale kontynuując odpowiedź moją do Twojego posta, to Ty również próbowałeś będąc w Planie rekrutować na potęgę i namawiając do PlanB parę osób z Jinno. Nawet na TS planiaków miałeś rangę rekrutant czy jakiś tam synonim tego.
    Możesz się wypierać itd., mi to obojętne, bo przecież i tak to jest gra i każdy gra gdzie, jak i z kim chce, tylko po co ta hipokryzja?


    @Szczepcio1
    SZCZEPAN! Mój drogi przyszywany przyjacielu z forum metin dwa kropeczka pe el co tam w wielkim świecie? Jak ranga w CS, Fortnite czy w co tam grasz?

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

    Edited 2 times, last by Dosarphic ().

  • w myśleniu nigdy asem nie byłeś :) przynajmniej rudy ogarnął o co chodzi xd Prawda jest że ofiara zawsze pamięta swojego kata. Z tego też strachu jazzy wszędzie wyczuwa distow :rofl:

    Opowiada to osoba, która nie dawała rade w zbiciu razadora z bufem, a taki ''pro'' byłeś :rofl: dr. inż metinologi, a na widok lykana Jazzzego że strachu KingOfEtolin wołał gildie z TS. Żenada .
    Pewnie za 5 lat, będziesz pisał dalej że każdy bał się potęgi distów :rofl: ... na czele ze znawca metka szczepanem. Jak tam granie na dropkach, przecież większość z was dalej gra w metka :rofl: , tak skończyła
    gildia, kto ogarnięty skończył raz na zawsze, a inni zostali dropami :thumbsup: na czele z nindian i szczepcio1.

  • Opowiada to osoba, która nie dawała rade w zbiciu razadora z bufem, a taki ''pro'' byłeś dr. inż metinologi, a na widok lykana Jazzzego że strachu KingOfEtolin wołał gildie z TS. Żenada .

    Szczepan był leniwy, co jest faktem, ale razadora zbijał bez większych problemów. Pochwal się lepiej co Ty byłeś w stanie ubić swoim pro ninją na matowej alchemii oraz to jakie liczby zbierałeś na Takashim od kolorowych. Dobrze że chociaż wyprzedałeś swoje eq i kupiłeś za to roski i kryształy na Jezusa :phatgrin:

    Pewnie za 5 lat, będziesz pisał dalej że każdy bał się potęgi distów ...

    To niepodważalny fakt, bo nikt wojny nie chciał, więc trochę racji masz :D

    Jak tam granie na dropkach, przecież większość z was dalej gra w metka , tak skończyła
    gildia, kto ogarnięty skończył raz na zawsze, a inni zostali dropami na czele z nindian i szczepcio1.

    Oczywiście! Latamy po wszystkich serwerach i z dowozem do domu rozprowadzamy yangi :w00t:

  • A kto lamentował na Tsie o razadora ?? Pewnie mogę się pochwalić że smoka w 2 osoby zbijałem jako jeden z pierwszych, na swoim wczesnym serwerze Feniks jak pierwsi zbiliśmy większość Bosów na czele ze smokiem i wróżka, dawne czasu nie muszę o tym przypominać nie to co wy, jak już mogłem to biłem na postaci Jezusa co zrozumiałe, że wygodniej, bez bufa razador padał, ale jak pożyczył bufa szczepan i nie mógł zbić razadora, a przecież ''mocniejszy'' od Jezusa :rofl: bo miał znaczek distów xd


    Tak wiem niepowtarzalnym faktem jest że za 5 lat nadal będziecie żyli przyszłościowa w metka :rofl: jaka to potęga była w pixowej grze.


    Renz hipokrytą jesteś marnym na liścia :phatgrin: , jak chcesz mi nawrzucać na real to zapraszam do Łodzi tchórzu ...

  • Ty sie Naksen troche uspokoj, bo Ci nastepnym razem do pizzy napluje i dopiero bedziesz mial za swoje, z takimi ludzmi nie warto zadzierac :rofl:


    Z gory blagam o wybaczenie, nie moglem sie powstrzymac :whistling:


    Btw. Czytajac niektore wypowiedzi to mam wrazenie, ze w metina to graja wszyscy liderzy okolicznych mafii [...] Kilka pikseli, a tyle nienawisci <X

  • @DARKRIDER
    Używają Twoich emotikonek :w00t:
    Nadałeś oficjalne pozwolenie?

    Dosarphic - Lv 115 Archer [Monastyr -> Samos] - OFF

    Xosarphic - Lv 100 Dagger [Monastyr -> Samos] - OFF

    Dosari - Lv 55 Healer [Samos] - OFF

    Dosaria - Lv 55 Smok [Samos] - OFF

    Dosarian - Lv 55 Likan [Samos] - OFF

    Lilrien - Lv 55 Dagger [Samos] - OFF

    Czapcia - Lv 100 Smok [Samos] - OFF


    MrPhic - Lv 35 WP [Polska] - ON

    MrsPhic - Lv 35 Smok [Polska] - ON

    SuraZaglady - Lv 95 WP [Polska] - ON

    Auranel - Lv 75 Body [Polska] - ON


    SKY / TRAUMA / SexWithMe / MISTLETOE / ChaoS / Severence / JinnoPower

    :chunjo::jinno:


    :gonipies:

  • Loszki zawsze mógłby :w00t:



    Pozdrawiam


    Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!

  • Każdy ma prawo do napisania posta bez sensu :w00t:



    Pozdrawiam


    Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!

  • każdy bezsens ma swój sens,ale jak widze kto się udziela chyba pora przestać korzystać z tego cyrku.

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png