Wybór EQ - item vs. item

  • Bron dla bodziaka 54lvl nie wiem jaką broń wybrać chciałbym kupić sobie fms lub riba sr koło 50 i nie wiem co będzie lepsze dla takiego bodziaka może coś poradzicie ????

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • to zależy do pvp czy exp ja na twoim miejscu brałbym riba do expa i pvp większy atak a fms raczej do pvp a potem do exp

  • Broń tylko i wyłącznie exp/metiny rib niby większa wartość ataku ale z ziemi raczej bezsens bić a chciałbym kiedyś na dt pochodzić jak zrobię pamiątki lub dobije 61lvl a dwóch broni raczej nie chce chyba że nie będzie innego wyjścia to moge kupić to i to ale tak ogólnikowo jaka broń będzie bardziej uniwersalna do expa/metinów ?

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • Jeśli będziesz bił z bojowca/militara, a prawdopodobnie tak to tylko i wyłącznie rib jak największe śr.

    KUPIE NA DIUMARZE:


    Tarcze 61 +9 - 20% grota, nno
    Tarcze 61 +9 - 10% grota, nno, coś na blok.
    Lub podobne.


    Żelak - 20% grota, coś na trucie
    Truta - średnie 35%+, KD +4.


    OGÓLNIE EQ DO EXPA.

  • Myśląc przyszłościowo jaka bransoletkę lepiej kupić dla bodziaka Łezki+9 2kpz czy białe złoto 10do pż aby dobrze sie sprawowała na metinach głownie w dt (7 pietro) jak i w expie do 90 na golemach ?

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • Bransoletka lepsza będzie z bial. Złota ze względu na wbudowane HP i 10 do pz. Zaś bron polecałbym fms bo jest uniwersalniejszy ,co prawda ma troche mniejsze dmg od riba (z takimi samymi sr) , ale możesz zejść z konia i wybić chociażby obsatawe metina czy tez na dt łuki itp

  • Mam 75 level Wojownik Mental i zastanawiam sie nad kupnem broni pod expa tylko nie wiem jaka bedzie najlepsza dla mentala truta czy zal?

  • Z której broni będę miał lepsze DMG z konia (wojownik mental 54 lvl)


    Fms+9 sr 42 kd+4 czy Rib +9 sr 40 kd+4


    Proszę o odpowiedz.

  • dla mentala tylko 2 ręczne bronie dużo większy dmg

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • Mam 75 level Wojownik Mental i zastanawiam sie nad kupnem broni pod expa tylko nie wiem jaka bedzie najlepsza dla mentala truta czy zal?



    +9 to truta, ponieważ zala dostać to swieto,a trutka +9 sr 30 w zupelnosci ci wystarczy:) :phatgrin:

    wipes body 107 OFF
    Niome smok 105 OFF
    Gabranth wp 103 OFF
    Gacek1 mental 90 OFF
    xBerilla mental 35 OFF
    Diver92 dagger 90 OFF
    rolniko wp 75 OFF
    PakMan wp 92 OFF
    GTVX smok 94 OFF
    WalecznaBes 81 OFF
    ColdSweet 92 OFF

  • mental 54 lvl bede bil z konia co lepsze :


    rib +9 sr 40 czy rib +9 sr 45 oba kd +4


    czy roznica podczas bicia jest duża czy tylko troche ? bo nie wiem czy jest sens placic wiecej kasy za troche wyższy dmg.

  • Uważam iż rib będzie spizywał się lepiej. DO tego kup sobie zielone, jakieś amury, żeby szybkość ataku podkręcić.

  • to już zalezy od Ciebie ile kasy możesz wydać jeśli reszta eq jest ok to kup sr 45 na pewno przyda się na wyższych lvl jeśli reszra eq trochę odstaje kup 40 a za resztę coś do eq dokup/wymienń

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • mental 54 lvl bede bil z konia co lepsze :


    rib +9 sr 40 czy rib +9 sr 45 oba kd +4


    czy roznica podczas bicia jest duża czy tylko troche ? bo nie wiem czy jest sens placic wiecej kasy za troche wyższy dmg.



    RIB ;D sr 45, bedzie roznica;)

    wipes body 107 OFF
    Niome smok 105 OFF
    Gabranth wp 103 OFF
    Gacek1 mental 90 OFF
    xBerilla mental 35 OFF
    Diver92 dagger 90 OFF
    rolniko wp 75 OFF
    PakMan wp 92 OFF
    GTVX smok 94 OFF
    WalecznaBes 81 OFF
    ColdSweet 92 OFF

  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10

    Przedmiot I Zatruty+9 sr 41%
    Nazwa i stopień ulepszenia:+9
    KD: standard+4 exp
    Bony: nieistotne
    Przedmiot IIzatruty+9 sr 30% 20% grota
    Nazwa i stopień ulepszenia:+9
    KD: standard+4 exp
    Bony: 20% grota
    PRZEZNACZENIE:* exp
    Dodatkowe informacje** Zauwazylem, ze ludzie wydaja kokosy na takie trutki sr 40+,
    z kolei te sr 25-30 + 20 grota sa troche tansze i tu moje pytanie.
    Ktora z nich bedzie zadawac wieksze dmg w expie? Gram wojownikiem body.
    Wtedy mialbym 100% na grote, co o tym sadzicie? Jaka jest roznica w dmg? Podobno
    sr obrazenia licza sie jakos do AURY u wojownika body, nie mam pojecia jak to jest z tym.
    niech sie wypowie ktos, kto to sprawdzal, bo trutka sr 28+ +20 grota jest troche tansza,
    niz ta 40 sr.


  • Witam , dostalem na Tortudze woja 75 lvl aura G7 reszta pod g , sprzedalem eq z innych postaci troche podropilem i uzbieralem 1,2kkk , doradzicie co moge sobie za to mniej wiecej kupic? chodzi mi glownie o bicie metinów :)


  • Do expa oczywiście że lepsza będzie ta z bonusem na diabły, nie tylko będziesz miał większy dmg w grocie, ale również mniejszy minus umiejętności. Zatrute są droższe z wysokimi średnimi bo dają większego kopa w biciu metinów. Jak się wyexpisz to taką trutę z diabłami możesz sprzedać, troszkę dołożysz i będziesz miał broń na metki i na bosy.

  • Dylemat co kupić aktualnie mam 54lvl powoli zastanawiam się na wbiciem 75lvl ale pierw chciałbym skompletować sobie eq:
    Głównie chodzi o eq takie abym mógł w nim expić/bić metiny od v2 aż po grotę na golemach.


    Bransoletka która lepsza:
    Łezki +9 2kpż + może coś dt/diabły
    Białko +9 10dopż + może coś dt/diabły
    Buty:
    Mam kozaki+9 2kpz 5 kryt 10 miecze
    Może kupić fenki+9 2kpż ???
    Zbroja:
    śmiertelka +9 2kpż 50 atak
    kupić śmierte 2kpż 50 atak 5/10 pż czy poczekać i kupić jakąś staleczke 2kpz 10do pz 30/50 wartość ?
    Naszyjnik:
    Złoty+9 2kpz 5kryt
    Amest +9 jak wyżej
    Łezki +9 jak wyżej ????
    Czapkę kupić żelka/upiorną +9 z 5/8 trucie czy poczekać na strachu +7/8 z truciem ?


    Kupić Perłowy +9 i tarcze 12int na buffke mam perłowy +7 i tarcze 8 int czy na te 5 int jest sens inwestować ?

    :51: :shinsoo:


    Moje Postacie
    DR4Go 75lvl Body ON
    BuFkaDR4Go 75lvl Smok ON



  • Na Golemy bransoleta z łez lepsza, najlepiej 2000pż + 10 do pż, fenki zdecydowanie, choćby samo 2000pż, naszyjnik z łez +9 pż + omdlenie/krytyk, śmiertelna ok jak ma kd+4 uchyłki i speeda, do groty zdecydowanie maska strachu +7/8/9 z bonem na trucie, buffy wystarczą około 40%. Jak już będziesz kombinował z grotą av2 to bony na diabły konieczne + jak najwięcej uniku strzał i bloku ciosów

    lopps body 55lv - ON
    Phoen1x mental 115lv - ON
    GryFonder wilk 115lv - ON
    Mysterial body 105lv - ON


    GG: 70849729
    Etolin :love:

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia:Buty ognistego ptaka+3
    KD:
    Bony: 1,5 k HP
    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia:Quiliny+5
    KD:
    Bony: czystye
    PRZEZNACZENIE:*Exp / bicie metków w red lesie
    Dodatkowe informacje**Wój body 80lv z butami 1,5 k hp mam 14,5 k hp
    (Bardziej przyda się hp czy blok?)

  • Bardziej moim zdaniem przyda się blok ponieważ w red lesie zadne inne bony nie dzialaja, jesli do qilinow dorzucisz jakas maske +7-8 i w zbrojce uchylki +4 to bedziesz mial kolo 30 % bloku i wtedy odczujesz roznice miedzy 1500 pz a tymi qilinami. Hp mozesz nadrobic jakims bialkiem z przetopami czy alchemia.

    gg :516 831 42
    :jinno: