Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Gdzie ta rywalizacja o wiedzmy smoki zeby zarobić glupie 100-200kk dziennie teraz bota mozna na ktakumby ustawic i ci yang dropi brak rywalizacji brak graczy coraz wiecej yang na serwerach nikt nic nie bedzie sprzedawac bo po co :D

  • Napewno paru sie znajdzie takich co maja pokitrantych tysiace otwarc po tym evencie rybackim, niestety ja do nich nie naleze. Wszystkie co do jednej otwarlem i nie zaluje, kilka itemkow porobilem i zapowiada sie zacnie :P Ale to sie jeszcze okaze jak to bedzie w praniu, bo balagan na kontach niesamowity. Wiec trzeba zrobic poswiateczne porzadki :P heheh na kontach jak tylko tombola sie skonczy. I pozniej mozna pograc normalnie. :P

  • Wypowie się jeszcze ktoś więcej na temat tego Manwoo ?

    Dajesz rybakowi Karpia, a w zamian dostajesz szkatułkę.
    http://wiki.metin2.pl/index.php/Zagadkowa_Szkatu%C5%82ka


    I nie przejmuj się, że drop z niej taki ubogi. W końcu liczy się dobra zabawa i miło spędzony czas w radosnym gronie rybaków :rofl:

    Osek 95 lvl Body OFF - Oddany w dobre ręce :)
    Tasmania

  • Napewno paru sie znajdzie takich co maja pokitrantych tysiace otwarc po tym evencie rybackim, niestety ja do nich nie naleze. Wszystkie co do jednej otwarlem i nie zaluje, kilka itemkow porobilem i zapowiada sie zacnie :P Ale to sie jeszcze okaze jak to bedzie w praniu, bo balagan na kontach niesamowity. Wiec trzeba zrobic poswiateczne porzadki :P heheh na kontach jak tylko tombola sie skonczy. I pozniej mozna pograc normalnie. :P

    No na pewno ;d Ja wole sprzedać i zarobić kilkanście dobrych wonów zeby kupic jakis 1 fajny itemek ^^ Posta wyzej mi usunięto nie mam pojęcia dlaczego ^^ xD

  • Dalej podtrzymuje ze dobrym rozwiozaniem dla gf było by zrobienia metina v3, tzn złaczęnie wszystkich serwerów w jeden. ( zagraniczne z polskimi ) i do tego dodac upload jakies 50 nowych map.

  • Mam nadzieję szanowna administracjo że ten Event Manwo przemyśleliście i zaplanowaliście w odpowiedni sposób czyli zablokowaliście opcje że ktoś teraz nakupi czy nałowi na bocie ryb a użyje ich przy evencie. ZABLOKOWALIŚCIE taką opcję PRAWDA????

  • Dalej podtrzymuje ze dobrym rozwiozaniem dla gf było by zrobienia metina v3, tzn złaczęnie wszystkich serwerów w jeden. ( zagraniczne z polskimi ) i do tego dodac upload jakies 50 nowych map.

    Wydaje mi się że jeden serwer nie da rady utrzymać tego wszystkiego.
    Dopiero byśmy narzekali że są lagi albo ksucie.

    POzdro :) dla wszystkich :)


    Pomogłem ?? Zostaw łapkę w górę :):thumbup:

  • Czy ktoś ma informację, jak długo jeszcze w IS dostępny będzie "Pierścień Radości" ?

  • No ale się wkurzyłem ...... na szpuli pełno ulepek chciałem wystawić klikam wystaw i wywalilo z gry :gryzie::gryzie::gryzie:



    Dobra coś jest nie tak ze szpulą wywala za każdym razem pozdrawiam



    +DLA POTOMNYCH+ jak byliśmy np na ch4 i zmieniliśmy na ch1 bez wylogowania i używamy szpuli to będzie za każdym razem wywalać przy rozkładaniu sklepu ze szpuli

    Edited once, last by Dajeokejke: Sprawdziłem co i jak ().

  • Mam nadzieję szanowna administracjo że ten Event Manwo przemyśleliście i zaplanowaliście w odpowiedni sposób czyli zablokowaliście opcje że ktoś teraz nakupi czy nałowi na bocie ryb a użyje ich przy evencie. ZABLOKOWALIŚCIE taką opcję PRAWDA????

    kiedy wy zrozumiecie że Polska administracja nie ma nic wspólnego z realizacją "EWENTÓW" oni tylko i wyłącznie przekazują informacje ...

  • To chyba każdy wie kto za sznurki pociąga ale nie chce mi się za każdym razem pisać dodatkowej linijki tekstu że pytanie do niemca kieruje więc spokojnie. Ale nasi też mają możliwości małe bo małe ale coś mają

  • po dzisiejszym restarcie jeszcze bardziej zamyka clienta gry nawet jak jest postac na zmien postac calego metina zamyka smieszki hehe

    Dlatego proponuje grę odpalać prze " metin2launch " i nie będzie wywalało :). Bo to są właśnie zabezpieczenia :)

    POzdro :) dla wszystkich :)


    Pomogłem ?? Zostaw łapkę w górę :):thumbup:

  • czy już wiadomo do kiedy są kostiumy w is?

    Jeżeli pytasz o te kostiumy to odpowiedz tu:)

    Co do pierścienie radości nie pomogę:D

    POzdro :) dla wszystkich :)


    Pomogłem ?? Zostaw łapkę w górę :):thumbup:

  • To chyba każdy wie kto za sznurki pociąga ale nie chce mi się za każdym razem pisać dodatkowej linijki tekstu że pytanie do niemca kieruje więc spokojnie. Ale nasi też mają możliwości małe bo małe ale coś mają

    Kolego nasi to mogą jedynie podsunąć pomysł ale tak naprawdę decyzje podejmują Niemcy :)

    POzdro :) dla wszystkich :)


    Pomogłem ?? Zostaw łapkę w górę :):thumbup:

  • prawda jest że niektórym nie przetłumaczysz. to jak każda firma, pracownik owszem ma swoje zdanie i może wyrazić jakie ma poglądy. Ale i tak o wszystkim zadecyduje szefostwo.