Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • trzeba brac pod uwage ksucie i walke o spota ale to dalej 1k jak ktos cie broni to 2k mozna wytargac


    Gdzie jest info o dropie egzo? Lowie rybki a tu nagle info i rowno z kamykami dropilo


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Dlaczego nie było możliwości układania puzzli po 19 ? Łowilem sobie do 18:55 zacząłem układać, a tu pyk po evencie i nic nie ułożyłem

  • Czm tych inspiracji ani charyzm nie da sie czytac (chodzi mi o red)

  • No tego to się nie spodziewałem XD To jest jakiś cyrk... Kiedy mogę się spodziewać trio z powrotem w swoim eq? :)

    3b48a616c4f15.pngc9cfc5e194dce.png

  • Art troszke sie tnie zsiadanie z konia i przekladanie itemow w eq jkbc zainterwniuj w tej sprawie

    Raczej celowy zabieg, teraz jeśli postać bije z ataczków, nie można przekładać np. broni czy potków

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Naprawa usterki w mechanizmie zmiany kanałów leży po stronie producenta gry. Mogę jedynie zapewnić, że zabiegamy o przywrócenie wspomnianej funkcji cały czas.
    Jeśli zaś chodzi o Jawę i zdjęcie ograniczeń - po ich naniesieniu gracze wyrażali swoje negatywne opinie na temat utrudnień jakie się pojawiły. Do teraz otrzymujemy zgłoszenia od osób, które mają trudności z ukończeniem zadań.


    Dlatego też postanowiliśmy o wycofaniu ograniczeń. Zgodzę się, że przez to serwer Jawa upodabnia się do już istniejących serwerów.

    Post z kwietnia 2019

    z ta zmiana kanału ,to jak cos art juz mamy połowe 2020

  • Post z kwietnia 2019

    z ta zmiana kanału ,to jak cos art juz mamy połowe 2020

    Jeżeli by się coś zmieniło to by przecież wróciła zmiana kanału :mkay:

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Ja bym się cieszył, jakby potworne Trio powróciło, tylko że bez "podpowiedzi". Dzięki temu te wspaniałe szkaty były by w grze, ale liczba złotych była by mocno ograniczona i były by tylko dla tych, którzy zasługują, a nie dla tych to se nagrają i puszczą w spowolnieniu podpowiedź.

  • bo o 19 był koniec możesz układać tylko jak puzle dropią

    A będzie można ułożyć te puzzle przy następnym evencie czy one już przepadają?

  • Trochę z innej beczki - macie jakieś domysły kiedy mogą serwer PL znów otworzyć ? Troche lipnie się gra 1 kontem ;p

    sygna.jpg

  • Stawiam na to, że jutro z kalendarza będzie rozszerzenie ekwipunku. Ale oby nie, bo miesiąc czekania na to samo?

    遊園地


  • Stawiam na to, że jutro z kalendarza będzie rozszerzenie ekwipunku. Ale oby nie, bo miesiąc czekania na to samo?

    Znając tą grę to zapewne będzie. Ile już takich rozszerzeń było do tej pory w kalendarzu?

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Znając tą grę to zapewne będzie. Ile już takich rozszerzeń było do tej pory w kalendarzu?

    Co tydzień jedno na postać. Więc analogicznie jutro powinno być kolejne niestety.

    遊園地


  • Co tydzień jedno na postać. Więc analogicznie jutro powinno być kolejne niestety.

    Tak na to wskazuje, patrząc na ubiegłe tygodnie. Jedno trzeba też przyznać co już Misiaczek wspomniał, dobre te rozszerzenia niż ten feniks. Feniks straci czas a kluczami na stałe kratki w eq można odblokować.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Zgadza się. Niestety dziś tego dropu nie będzie.

    Szkoda że ktoś się musiał zapytać.

    Fajnie jak np. wiecie, że dropu nie będzie dać oficjalne ogłoszenie, że tego dropu nie będzie.


    P.S

    Chyba, że jest to gdzieś napisane to sory.