Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ja tam zrobiłem pauzę, moi znajomi też. Nawet głupiej zmiany kanału nie ma, odłamków nikomu nie chce się robić na każdej postaci z osobna. Czekamy na jakieś poprawki, coś dla graczy a nie tylko dla zysku.
    Pozdro

  • Zostały, support twierdzi ze sami sobie ubzduralismy datę 20.02 jako moment wygaśnięcia kuponów :D

    mnie tam całkiem wmawiają, że kupon dostałam 16.01, gdzie na ss z gmaila jak wół widnieje data 21.01. Nie ma to, jak GF chce zrobić z Ciebie idiotę, jednak im się to nie udaje :thumbsup:

  • Powtórzę, bo już raz mój post znikł, to jest oszustwo, a oni czują się bez karni. Nawet nie umieją się przyznać do błędu.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • U mnie drop wygląda tak rękawica is ,rękawica z lasu+ itemki 20% dropu więcej i rękawica ze skrzyni ucznia w takim to kompleciku latam i dropie odłamki inaczej bym tu musiała korzenie zapuścić :rofl: takie cuda to tylko w metin2 pl .

  • To nie jest bon 20% więcej dropu tylko 20% szansy na podwójne wydropienie przedmiotu z moba. Np. Dwa odlamki z jednego moba.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Co ja mogę powiedzieć, na pytanie o brak nowych graczy jest wiele odpowiedzi, ale 1 z odpowiedzi może być "a spróbuj podropić cokolwiek innego niż rudy bez rękawiczki (inwestycji w isa)" i kupon nie jest tu odpowiedzią, bo nowy prędzej się znudzi grą dropiąc odłamki całą dobę by cora skleić niż na niego zarobi. Już lepiej za te 2 dychy kupić sobie jakąś pełną grę na promocji niż ładować w studnię bez dna.

  • Z rozmów z użytkownikami dowiedziałem się, że aby dropnąć sobie pięć corów na rękawicy 3h trzeba poświęcić od 1.3-2h. One podobno nie działają.
    Dodać z trzy postacie i brakuje czasu a rękawice będą szły szybko. Pół dnia codziennie tak dropić a na koniec i tak wszystko spalone albo na rzadkich się zatrzyma. Też nie każdy ma czas tyle dropić a jest sporo spraw w życiu realnym.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • #CO Z POLI ??????????? Czemu grając ninją, stałem się nagle gorszy na poli od bodziaka machającego mieczykiem ...

    Może to właśnie norma. Do tej pory ninja na poli mógł sam meley zrobić z dmg nieporównywalnie większym do innych klas. Bodemu na poli nie działa większość dopalaczy (jakieś wartości, pety czt inne takie ..). W ramach wyrównania szans zamiast naprawić to klasom innym niż ninja, można właśnie ninje znerfić.

  • #CO Z POLI ??????????? Czemu grając ninją, stałem się nagle gorszy na poli od bodziaka machającego mieczykiem ...

    kazda postac na poli jest oslabiona nie tylko ninja nie dziala wartosc z biologow wartosc z rosek oraz def ja bylem wstanie zauwazyc to 2 godziny po wgraniu patcha 19.0 a oni jeszcze to testuja :rofl: tyle tygodni ... :rofl:


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem flood.

  • Był balans wilka pora na inne klasy, pamiętam to szydzenie z Likanów, historia zatoczyła krąg. W sumie nawet mnie to bawi, i tak zawsz biłem wilkiem z buta :)

  • Był balans wilka pora na inne klasy, pamiętam to szydzenie z Likanów, historia zatoczyła krąg. W sumie nawet mnie to bawi, i tak zawsz biłem wilkiem z buta :)

    to ty sobie bij z buta ... ale jak ktos chodzi solo melay na dwie ninje i widzi hity o 1.5k w posag mniejsze oraz w jajka 4/5k niz byly to jest bardzo duzo skoro to zepsuli to maja to zrobic i koniec wiec twoj komentarz jest zbedny

  • czyli od założenia gry ninja jesty bugged bo biła więcej niż reszta :D
    Pan WetarSki upadł i ... Dajcie mi strzały obszarowe w takim razie bym mógł stać na sródku i bić 4 kolumny z łuku please

  • to ty sobie bij z buta ... ale jak ktos chodzi solo melay na dwie ninje i widzi hity o 1.5k w posag mniejsze oraz w jajka 4/5k niz byly to jest bardzo duzo skoro to zepsuli to maja to zrobic i koniec wiec twoj komentarz jest zbedny

    Mają to oni nasze zdanie xd, znerfili wilka, wzmacniali smoka (poł eq zmieniłem a bije mniej jak rok temu xd), w prowadzono mityczną. Mają to zrobić "kiedyś też byłem marzycielem". Zbędny? Możliwe ale jaki prawdziwy i na czasie :)

  • Może to właśnie norma. Do tej pory ninja na poli mógł sam meley zrobić z dmg nieporównywalnie większym do innych klas. Bodemu na poli nie działa większość dopalaczy (jakieś wartości, pety czt inne takie ..). W ramach wyrównania szans zamiast naprawić to klasom innym niż ninja, można właśnie ninje znerfić.

    w takim razie dlaczego ninja nie ma AURY albo PURPURKI ? ninja bez poli nie bije tyle co likan czy bodziak wiec naprawde zastanow sie co ty piszesz bo chyba sie nie wyspales

  • w takim razie dlaczego ninja nie ma AURY albo PURPURKI ? ninja bez poli nie bije tyle co likan czy bodziak wiec naprawde zastanow sie co ty piszesz bo chyba sie nie wyspales

    Nadal rozmawiamy o poli? czy tylko ja się nie wyspałem?

  • Jeśli celowym zamiarem było znerfienie ninji to wystarczyło by o tym poinformować.I może czas pomyśleć o możliwości zmiany biologa(ostatnie dwie),większość robiła go właśnie z myślą o robieniu meleyki czy innych dung.

  • w takim razie dlaczego ninja nie ma AURY albo PURPURKI ? ninja bez poli nie bije tyle co likan czy bodziak wiec naprawde zastanow sie co ty piszesz bo chyba sie nie wyspales

    A czemu miała by bić tyle co wilk czy body? (swoją droga ciekawe kiedy body i wp oberwie :)) Są klasy do pvp są do dropa są do tankowania decydując się na pewne klasy liczyłeś się z tym. Wzmocnili smoka dodali alchemie proste było że nerfy są nieuniknione, a jak wiemy kopalnią won jest meley. chyba wiedziałeś że "nic nie trwa wiecznie"


    Jeśli celowym zamiarem było znerfienie ninji to wystarczyło by o tym poinformować

    Tak wypadłoby, ale znamy przecież podejście GF do graczy, mnie to już nie dziwi ...

  • Ponieważ to dział zmiany w grze, chciałbym zaproponować aby Pajęczy Klucz nie był czasowy. O ile jad królowej pająków jest traktowany jako składnik na 24h to klucz powinien być uznawany za przepustkę do dungeonu i nie posiadać ograniczenia czasowego.

  • A czemu miała by bić tyle co wilk czy body? (swoją droga ciekawe kiedy body i wp oberwie :)) Są klasy do pvp są do dropa są do tankowania decydując się na pewne klasy liczyłeś się z tym. Wzmocnili smoka dodali alchemie proste było że nerfy są nieuniknione, a jak wiemy kopalnią won jest meley. chyba wiedziałeś że "nic nie trwa wiecznie"

    robiles kiedys ninja NP. razadora ? albo smoka ? jak bys robil to bys wiedzial o czym mowie bez poli jest bardzo ciezko

  • kolego up, z tego co udało się ustalić to na 100 kręceń matówki kumpel nie miał nawet 2 bonów więc daruj sobie :D

    To jakieś żarty ??
    Może mi w takim układzie ktoś wyjaśnić sens wprowadzenia tych smoczych płomieni ??
    Wróciłem do gry po 6 letniej przerwie i chyba zrobię sobie kolejne 6 lat przerwy.
    @Art Możesz się do tego jakoś odnieś ??

    8o

  • Z rozmów z użytkownikami dowiedziałem się, że aby dropnąć sobie pięć corów na rękawicy 3h trzeba poświęcić od 1.3-2h. One podobno nie działają.
    Dodać z trzy postacie i brakuje czasu a rękawice będą szły szybko. Pół dnia codziennie tak dropić a na koniec i tak wszystko spalone albo na rzadkich się zatrzyma. Też nie każdy ma czas tyle dropić a jest sporo spraw w życiu realnym

    Robiąc codziennie 4 postaci odłamków dochodzi u mnie do sytuacji, że od tygodnia nie wyszedłem dalej niż szlifowane, dodam więcej - narazie rekord 14 x pod rząd zjarana alchemia z surowego na szlifowany. Pozdrawiam

    falubazer & Owange
    :55:

  • Myślę, że te smocze płomienie to nadal wersja "testowa" :D Będą przy tym kopać, bo w takiej formie jak jest to w tej chwili pozostać po prostu nie może (bo nie ma żadnego sensu).
    Ciekaw jestem kiedy w IS pojawią się zmianki bez "B" :>


    @Art cokolwiek w tym temacie? Czy wielkie zapowiedzi w ogłoszeniach i nic poza tym? :D

    GG: 5926033