Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • JahIsMyDriver


    Niestety, gracze z wysokimi lvl nie otrzymali metinów na swój lvl. Otrzymali oni drop z metinów 95+. Mając wybór dwa metiny na mapę, a cztery metiny na mapę wybór jest oczywisty.
    Raczej nie możesz się złościć na graczy za brak pomyślunku ze strony operatora gry.

  • Arcik w przyszłym tygodniu kolejne rozgrywki Ligi Mistrzów, tak więc czekamy na ankietę i mamy nadzieję, że nie zapomnisz jej dodać :)

    Tym razem nie będzie ankiet ;) Informacje podam dziś.

    Bo cos dlugo Art losuje od Twojej poprzedniej odpowiedzi i taka cisza w eterze, cos nie tak?

    Czekam na odpowiednią listę kuponów, która ma spłynąć na moje ręce w tym tygodniu.



    PS. Drop nie był zmieniany. Wasze subiektywne odczucia tylko mącą wodę ;) Po prostu brak szczęścia :x

    Community Manager

  • No Arcik ładnie ładnie z tymi piłeczkami. Jeszcze jak by się dało Zuo zrobić z metinamk wielkanocnymi, to już w ogóle event był by najlepszym z wszystkich :)

  • Godzina dobra, jak ktoś ma funkcję "PIP lu SPLIT" w monitorze to nie będzie miał problemu, zamierzam dropić i oglądać jednocześnie i jeszcze browara przyłycze :mkay: :phatgrin:

    GG: 56650023 lub PW

    Edited 2 times, last by xLUCIFERx ().

  • Art wam się z tymi godzinami dropu chyba coś pomyliło :rofl: każecie wybierać między dropem Piłek, a oglądaniem meczów, totalny bezsens, wiadomo że każdy (normalny) gracz wybierze LM.

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Od czwartku drop z M.Jaj był w miarę--->( w miarę) bo nie leciały akurat mi Z.Książki...a dzisiaj proszę sam jestem zaskoczony:)
    Poprawiono wyświetlanie obrazka. Aszti

    Edited once, last by Aszti ().

  • Ja używam :D Nienawidzę expic a dzieki temu botowi woj sam mi wbil z 79 na 81 kwestia kilku autopotow i zerkania co jakiś czas a spot golemów jest przeciez łatwy.

  • Dobrze że te piłki są o 20:45 bo o wczesniejszej porze jest gorąco. Nie wiem co tak narzekacie na ten drop o takiej godzinie :) przeciez mozna oglądac i grac jednocześnie.

  • Widać ze ładny macie drop w podobie do mnie ja na 200 okol magicznych 3 zielone a inni na tyle po 10-15 :cursing:

  • Dobrze że te piłki są o 20:45 bo o wczesniejszej porze jest gorąco. Nie wiem co tak narzekacie na ten drop o takiej godzinie :) przeciez mozna oglądac i grac jednocześnie.

    Tak samo jak można się uczyć podczas meczu, szkopuł w tym, że ani się nie nauczysz, ani meczu nie będziesz pamiętał.
    Art dlaczego Piłki nie zostały zaplanowane na weekend jak zawsze?

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Ja również jestem zażenowany godziną dropu piłek, powinna być w takich godzinach by każdy mógł skorzystać, nie ma to jak event podczas którego odbywa się wydarzenie z którego organizowany jest event
    To tak jakby zrobić urodziny Metin2.pl np w krakowie dla wszystkich graczy na błoniach, a w tym czasie aktywować drop czegoś na tą okazje :puke::D

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Zauwazylem, ze Forfa tylko placze, ciesz sie, ze cos jest aktywowane, 20:45 to nie jest pozno. Ja tam i bd dropic i ogladac.

    ElessarWP - Samos Off 105lvl
    Terroryssta - Samos Off 90lvl
    Wil3Ryj- Samos Off 90lvl
    Elthe- Samos Off 97lvl
    Bl3st- Wetar Off 55lvl
    MowMiBombka - SAMOS Off 100lvl

  • Zauwazylem, ze Forfa tylko placze, ciesz sie, ze cos jest aktywowane, 20:45 to nie jest pozno. Ja tam i bd dropic i ogladac.

    Ma się cieszyć że aktywowali drop w godzinach w których prawdopodobnie będzie oglądał mecz zamiast siedzieć na metku?
    i co z tego że 20;45 to nie jest późno? co to ma do rzeczy? A jak lubisz siedzieć przed kompem dropiąc piłki i co jakiś czas zerkać na ekran jak komentator uniesie głos to to nie jest oglądanie meczu... Drop piłek został po prostu zaplanowany całkowicie bez sensu, nie wiem co za geniusz wpadł na taki pomysł.

  • Mnie też to ciekawi, kto ustala godziny tych eventów ;p jutrzejsze piłki zaczynają dropić o 20:45 a o 20:30 zaczyna się V etap SPG na CZAS :)

    :mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:




    GG: 52727551