Usuwanie postaci

  • Cześć wszystkim!


    Przychodzę do was z zapytaniem czy ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie, a mianowicie generuje od tygodnia co dziennie kod na usunięcie postaci i po wpisaniu kodu przy usuwaniu postaci wyskakuje komunikat że kod jest nieprawidłowy. Dodam że support nie ma na to rozwiązania... :swir:

    :phatgrin:

  • jak otrzymasz kod usunięcia postaci na maila, wyloguj konto całkowicie, wejdź w zmianę postaci i wtedy będzie działać

  • Dokładnie jak napisał kolega wyżej. Po otrzymaniu kody wyloguj i po zalogowaniu usuń tyle postaci ile tylko chcesz :)

    POLSKA
    xWARFACEx - ON

  • Warto sobie kod zapisać bo jest on ważny do momentu wygenerowania kolejnego, nawet kilka lat :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Jeszcze moze byc tak ze zle wpisujesz: mam na mysli tutaj sytuacje ze I to male L a nie duze i, zero moze byc duzym O itd. Ja jak wygenerowalem hasla do usuwania postaci przetestowalem a pozniej nadalem kolor na dana grupe( duze-male litery oraz cyfry). I kod dziala dalej pomimo uplywu paru dobrych lat.

  • Też miałem podobny problem.

    Pomogło wpisanie tego kodu w google translator, który mi go przeczytał. Wówczas nie miałem watpliwosci czy to jest l czy też I czy 1.

  • SauBaar

    Closed the thread.