Shen zodiak - piętro na którym nie można zginąć ?

  • Witam kolegów i koleżanki


    Potrzebuję pomocy z piętrem na którym żadna z postaci nie może zginąć. Zdaję sobie sprawę z tego, że osoby które robią zodiak od X lat mają wprawę i wiedzą jak to przejść, ja natomiast jestem laikiem, chce chodzić na 8 postaci ale co z tego jak nie ważne co zrobię, Shen podbiega i zabija w kupie wszystkie slupy... Dla mnie jest to problematyczne i chciałbym prosić o pomoc doświadczonych jaki pro tip tutaj zastosować ? Z góry dziękuję za pomoc :)

    Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.


    – Czyngis chan

  • Przed wejściem na to piętno, wyloguj na zmień postać wrażliwe konta. Zostaw tylko bijącą postać i jeden słup (tu nie jestem pewny czy to konieczne) Postacie mogą być do minuty nieaktywne zanim je wywali

  • Pietro 6, 12 i 24 nie mozna padac. Shen zloty boss posiada takie 3 kulka w ksztalcie meskiego narzadu ktore trzeba unikac bo zamienia w kamien i przechodzi na inne postacie. Wystarczy standardowo wylogowac slypy na 1 poziomie zeby tylko na glowna postac przeszedl boss. Na ostarnim pietrze trzeba bez armat i z duzym dmgiem zbic bossa, ktory cie moze poprzez te kolka zamienic w kamien. Zycze powodzenia bo zbyt duzo bledow nie mozna zrobic, chyba ze masz koksowata postac.

  • SauBaar

    Closed the thread.