Opcja "uwolnij się"

  • Ktoś mi powie do czego służy opcja: uwolnij się ??? Już drugi raz na trasie DT -> DC, zbliżam się do mostu, łapię laga bo botów na żabach tyle, że nawet nie chciałoby się nikomu liczyć, jestem zablokowany klikam tą opcję i nic. Gdyby nie posiadany pierścień teleportacji byłbym zdany na support, który działa wiadomo jak. Zatem pytam się do czego służy opcja uwolnij się, która nie działa :D  Art ???

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Ktoś mi powie do czego służy opcja: uwolnij się ??? Już drugi raz na trasie DT -> DC, zbliżam się do mostu, łapię laga bo botów na żabach tyle, że nawet nie chciałoby się nikomu liczyć, jestem zablokowany klikam tą opcję i nic. Gdyby nie posiadany pierścień teleportacji byłbym zdany na support, który działa wiadomo jak. Zatem pytam się do czego służy opcja uwolnij się, która nie działa :D  Art ???

    Bo ona działa tylko jak jesteś zestackowany np. z kimś (np w kole, gdzie nie masz możliwości się wydostać). Wszędzie gdzie jakiś mob cie może zabić to po prostu nie działa. Kolejny "ficzer" który nie działa - klasyka gatunku ze strony GF.

  • No niestety tak piszą wyżej, wprowadzili coś co miało ułatwić "uwolnienie" w takich sytuacjach i to nie działa. Do tej pory raz udało mi się uwolnić gdzie przejeżdżałem obok stajennego w jinno i mnie zblokowało, reszta ani razu się nie powiodła. Za każdym innym razem musiałem ściągać eq żeby moby mnie zabiły i dać "miasto" lub użyć pierścienia TP.

    Stary wyga z S11

    Gram 4fun, gdy mam czas.

  • SauBaar

    Closed the thread.