6/7 bonus w zbroi na potwory

  • Cześć, proszę was o pomoc w kolejnej sprawie. Otóż ogarniam sobie powoli zbroję na 105 lv na potwory. Aktualnie wkładam 6/7 bonus. Jakie bonusy warto spróbować wbić pod PvE? Dopowiem, że gram Surą WP i aktualnie śmigam sobie na mapkach 90+ oraz Zaklętym Lesie. Yohara to jeszcze nie ten etap dla mnie, więc na razie pod jej kątem nie myślę. Będę wdzięczny za wszelkie porady. ;)

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Na 105 to ona jest +0, nie warto jej takiej nosić, daje malo defa (powiedzmy ze pomijalny na wp) i 2% na moby, wymagany poziom wzrasta z ulepszeniem. Imo samemu nie oplaca sie jej kuc, taniej kupic gotową i tam wlozyc 6/7..A w 6/7 poza wartościa ataku nie ma sensownego bonu dopoki nie chodzisz na bosy - bo mozna tam wbic abs na bosy wlasnie. A i tak wbicie perfa atak+bosy jest mega malo prwadopodobne.

    Zastanow sie jaki lv chcesz miec, wg mnie 110 to takie minimum zeby robic ametysty ze szczeliny, to oznacza zbroje +5, zrobisz 6 i musisz wbic 111 zeby ja nosic, a to oznacza brak dropu z metkow 95.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Okej, czyli wartość ataku najistotniejsza i to jest właściwie to o co mi chodziło.


    Aktualnie biegam w Epiku+5 i daję rade wszystkim Bossom ze Skały Mrocznego Smoka. W Zaklętym Lesie również sobie radzę, dlatego myślę, że 110lv póki co to dla mnie docelowy plan. Hmm.. zawsze wydawało mi się, że różnica między postacią, a metinem może być maks 10lv przy czym i tak już na tym 10 poziomie drop raz był, raz nie. A tutaj przy 110lv nadal będzie drop z metinów 95lv? Byłem przekonany, że po wbiciu 105lv ten drop będzie już gorszy. =)


    PS

    Na tą szczelinę na 110lv będę mógł wchodzić samodzielnie, czy ktoś będzie musiał mnie wpuszczać? Pytam w kontekście tego, że na czacie czasami widzę prośby na 'wołaj' o wpuszczenie.

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • mozna wejsc od 110lv bedac w pt


    trick: jesli jestes liderem pt to bedac juz na szczelinie mozesz wyjsc z pt i cie nie wywali. Jesli bedziesz zwyklym czlonkiem pt i wyjdziesz z grupy to cie wywali ze szczeliny


    powodzonka ;)

  • Rożnica w dropie to 15 lv (tak samo w kwestii zaliczania mobow do misji codziennych). Eventowy to w ogóle niższy. Z metkow 95 bedzie drop.
    Dokladnie, zeby wejsc na szczeline potrzebujesz 2 postaci 110lv w pt, obie muszą mieć zegarek od handlarki na iluzji (kosztuje grosze). Po wejsciu drugą postke mozna lognąć. Z lasu samoistnie wyrzuci cie po 60minutach, lub gdy padniesz i kliniesz Miasto, a czasem jak po prostu zrobisz reloga. Wiec albo masz 2 postke albo ktos cie musi wpuszczać.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • SauBaar

    Closed the thread.