Gdzie powrócić

  • Witam, zastanawiam się czy wrócić na serwe polska czy na polyphemos z tego co zauważyłem to na Polsce jest chyba więcej graczy niż tam i to najbardziej zachęca mam kilka postaci z wyższym lvl ale bez eq i jak wrócić na Polskę to na czym zarabiać odłamki energii jakoś dobrze schodzą? I za ile chodzi mi o zarobek na eq bo mam postacie 70+ gołe i nie ma kasy na razie nawet na isa

  • Zacznij od cotygodniowych niedzielnych eventów - na rybakach i blaskach (będziesz musiał pogodzić się z dropem na słabszym spocie, bo praktycznie wszystko będzie zajęte przez silniejszych) dorobisz się najszybciej na podstawowe eq, które otworzy Ci możliwość expienia postaci pod codzienne cory.

  • Ja to zaryzykuję chyba i powiem że bardziej opłaca się grać na Polyphemos. Sam gram aktualnie na Polsce i botów tyle że masakra. Ciężko zarobić jakieś sensowną kasę tj. około 150w żeby mieć na jakieś eq i inne pieniądze. Z tego co nawet ostatnio czytałem to różnica w cenach na bazarze jest spora. Ostatni jak byłem to widziałem chyba wężowe +9 do mixi na polu za 50w a na Polsce to samo za 150w tak że prościej na Poly no i jescze większą ilość eventów

  • Moira

    Closed the thread.