Pytania dotyczące gry ninja w 2022r.

  • Witam. Zamierzam wrócić do metina i pograć ninja archerem.
    Mam kilka pytań dotyczących tej klasy postaci:
    Czy ta postać nadaje się do solowej gry?
    Jak radzi sobie w pve?
    czy rozwój i utrzymanie takiej postaci jest drogie?
    Archer jest w stanie sam na siebie zarobić bez robienia dodatkowych dropków?
    Jaki aktualnie najlepiej rozwijać tą postać?



  • Archer to zabawka do pvp, pilnowania spotów i bicia na strefie walki. Sam na siebie nie zarobi. Zwlaszcza od wyzszych lvl gdzie expienie i zarobek to grind dla daggera/wp/body/likana.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Archer to zabawka do pvp, pilnowania spotów i bicia na strefie walki. Sam na siebie nie zarobi. Zwlaszcza od wyzszych lvl gdzie expienie i zarobek to grind dla daggera/wp/body/likana.

    Czyli dać sobie spokój z archerem i jeżeli już grać ninja to daggerem?

  • Czyli dać sobie spokój z archerem i jeżeli już grać ninja to daggerem?

    Co za roznica czy to dagger czy archer ninja zarabia hitami, a nie skillami. Zeby ninja zarabiala musisz zaczac bic dungi meley/hydra wszystko inne sie nie oplaca ninja.

  • Archer to zabawka do pvp, pilnowania spotów i bicia na strefie walki. Sam na siebie nie zarobi. Zwlaszcza od wyzszych lvl gdzie expienie i zarobek to grind dla daggera/wp/body/likana.

    Mylisz się. Ja gram archerem i calkiem fajnie się nim zarabia. Tak jak napisali koledzy powyzej: czy archer czy dagger i tak bije się hitami.

  • Archer jeśli chodzi o koszt ku i oz to mega taniocha (nie wiem czy przypadkiem nie najtańsza klasa)

    Tak, archer to najtańsza klasa ale niestety nie jest w stanie sam na siebie zarabiać w dzisiejszych czasach

  • Tak, archer to najtańsza klasa ale niestety nie jest w stanie sam na siebie zarabiać w dzisiejszych czasach

    nic głupszego nie słyszałem xd idź pod meley/hydrę i zobacz jakie postacie te dungi robią ? Wydaje mi się ze ninje ale okej xd adcher jako wybór profesji to tylko pod pvp zabawki itp do niczego innego Ci się nie przyda bo i tak będziesz bił ze sztyletów no chyba ze jak Zduniu robisz chellenge łukiem 😂

  • nic głupszego nie słyszałem xd idź pod meley/hydrę i zobacz jakie postacie te dungi robią ? Wydaje mi się ze ninje ale okej xd adcher jako wybór profesji to tylko pod pvp zabawki itp do niczego innego Ci się nie przyda bo i tak będziesz bił ze sztyletów no chyba ze jak Zduniu robisz chellenge łukiem

    A czytać to Ty potrafisz ? odpowiedziałem odnoście KU i OZ. Co ma Meley i hydra do KU i OZ ? Tyle samo co Twoja wypowiedz = nic wspolnego z tematem.

  • Tak, archer to najtańsza klasa ale niestety nie jest w stanie sam na siebie zarabiać w dzisiejszych czasach

    Całkowicie się mylisz. Ja gram archerem i zarabiam nim bardzo dobrze, bo tak jak pisalam wczesniej: dungi i inne rzeczy i tak robię w sztyletach. Na bossa swiata przydaje mi się łuk i oczywiście na pvp.

  • Całkowicie się mylisz. Ja gram archerem i zarabiam nim bardzo dobrze, bo tak jak pisalam wczesniej: dungi i inne rzeczy i tak robię w sztyletach. Na bossa swiata przydaje mi się łuk i oczywiście na pvp.

    prawidłowa odp, większość i tak robi się w sztyletach

  • SauBaar

    Closed the thread.