Wp 95 +

  • Siema mam surę wp i szamankę 95 lvl. Obecnie zarabiam na robieniu codziennych misji na 65 postaciach i ulepszaniu bransoletek z łez na + 9. Chciałem spróbować swoich sił na smoku i na przykład zodiaku. Moje pytanie co było by bardziej realne do zrobienia i opłacalne. Drugie pytanie jak najbardziej efektywnie expić obydwie postacie na raz w lesie.

    Wp - ostrze strach zbroja wir rozpor P, manu na około 28 dni, dzik na około 16, khan, razador typ 6 90lvl berek łowca szycie, biolog - kończę notatki, mam duże ilości dłoni, rosek, ryb i innych odpałów., alchemia mityczna: rubin i jadeit bez skazy perf reszta matowa.

    Buf - błogo pomoc odbicie P strzelający i smoczy m7/8, koło legendarnej alchemii, dowodzenie g1

    Eq wp:

    1. truta + 9 45śr 16% na błyski 4 orki 4 diabły 54 wartość ( 24 z żywiołu, 30 z 6 bon) odp na błyski na 5 sekund

    2. Zbroja Aury + 8 2k pż 15 wiatr 30 wartość 10 błyski 5% krwawienie

    3. Szarfa 24 % z zodiak + 9 35 ś 2 błyskawice 1 int 1 siła

    4. Rogowy + 9 15 wiatr 25 diabły 10 orki 15 wartość, rogowy + 9 10 błyski 10 diabły 8 trucie

    5. Tytanka + 9 nno 20 diabły 6 int 35 wartość

    6. Szmaragdowe + 9 20 diabły 10 orki 10 strzały 35 wartość z przetopami, do jazdy ebo + 9 20 szybkości

    7. Bransa z łez + 9 1k pż 10 szycia 10 pż 40 wartość, łez + 9 1,5 pż 10 diabły 15 wiatr 5 szycia, białe złoto + 9 15 błyski 15 wiatr 10 szycia 5 trucia

    8 Naszyjnik z łez + 9 1,8 pż 10 kryt 10 strzały 40 wartość

    9. Ogniste + 9 2k pż, 10 kryt, 10 odp na strzały 10 uniku strzał 5 krwawienie

    10. talizman błyskawic + 6 30 na potwory zodiaku 3 obrona 25 lód 10 upadek

    11. nakładka na broń 10 szycia 8 int 6 siła - regularnie przedłużana

    Eq buf

    1. Full na int, z ważniejszych tytanka + 9 nno 12 int

    2 set na wiatr ( stalka, kask, białko, buty)

    Na ten moment w smoka hity w granicach 15k z medalem bohatera i kamieniem żywiołów. Zakładam, że po dobiciu 101 lvl, z pasem i kaskiem na moby smok powinien paść, ale zupełnie nie znam się na świątyni zodiaku. A może są jakieś inne sposoby zarobku lub pomysły na grę.

  • Smoka nie ubijesz nawet wbijając tez 101 lvl, dostał bardzo duże wzmocnienia co chyba łatwiej zbić meley niż smoka z tego co ludzie mówili wiec nie bd opłacalny. Najłatwiej to na buffa kupić autołowy żeby wstawała jak padnie a Wp expic

  • pewnie granat wyborny by sie przydał, tez chce zbijac smoka. ogladalem filmik na yt to chlop po 17k bil i zbijal. wrzucam link

    w komentarzach wyczytalem ze rubin bez skazy granat wyborny reszta matowa. plus jeszcze dojdzie ci 2x wartosc z biologa to troche dmg. czemu nikt nie zbija smoka na 2 postacie? to mnie ciekawi

  • bo wejscie na kretych kluczach mozliwe jest tylko raz dziennie, dodatkowe wejscia sa za wejsciowki ktore tanie nie sa. Kazdy woli sie wybrac na razadora niz smoka. Szybciej i przyjemniej plus wejscia co 30min...

  • bo wejscie na kretych kluczach mozliwe jest tylko raz dziennie, dodatkowe wejscia sa za wejsciowki ktore tanie nie sa. Kazdy woli sie wybrac na razadora niz smoka. Szybciej i przyjemniej plus wejscia co 30min...

    Tylko raz dziennie? Na wiki pisze 6. jeśli faktycznie 1 to rzeczywiście się nie opłaca. Co do granatu to pomyślę o wybornym. No to może jeszcze jedno pytanie. Chodzi ktoś na Enigmę? Ostatnio spróbowałem kilkanaście razy i tylko 2 razy udało się dostać do tej dodatkowej komnaty, gdzie zarobek jest faktycznie niezły ale tak ogólnie to chyba się nie opłaca za bardzo tego robić.

  • Tylko raz dziennie? Na wiki pisze 6. jeśli faktycznie 1 to rzeczywiście się nie opłaca. Co do granatu to pomyślę o wybornym. No to może jeszcze jedno pytanie. Chodzi ktoś na Enigmę? Ostatnio spróbowałem kilkanaście razy i tylko 2 razy udało się dostać do tej dodatkowej komnaty, gdzie zarobek jest faktycznie niezły ale tak ogólnie to chyba się nie opłaca za bardzo tego robić.

    Doczytaj początek artykułu to zobaczysz, ze poza pierwszym wejsciem na dodatkowe 5 potrzebujesz specjalnych przepustek

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Tylko raz dziennie? Na wiki pisze 6. jeśli faktycznie 1 to rzeczywiście się nie opłaca. Co do granatu to pomyślę o wybornym. No to może jeszcze jedno pytanie. Chodzi ktoś na Enigmę? Ostatnio spróbowałem kilkanaście razy i tylko 2 razy udało się dostać do tej dodatkowej komnaty, gdzie zarobek jest faktycznie niezły ale tak ogólnie to chyba się nie opłaca za bardzo tego robić.

    Enigme? Co masz na mysli? Chyba mnie cos ominelo...

  • Enigme? Co masz na mysli? Chyba mnie cos ominelo...

    Trudno do niej wejść bo zwoje rzadko dropią, a potem jeszcze trzeba tam sobie dać radę... https://pl-wiki.metin2.gamefor…C5%9Awi%C4%85tynia_Enigma

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • nie jest to czasem cześć eventu jakiegoś ? Bo kiedyś tam byłem 105 bodziakiem to na strzała padłem xd

    Z tego co sie orientuje to nie. Widzialem na wiki ze przepustki normalnie dropia z tych trudniejszych boosow na mapkach 90+ tylko ze jakos tak sie sklada ze ubilem z 100 tych boosow a przepustki ani jednej. Jaki tam trzeba miec dmg zeby dac sobie rade?

  • Mi dopiły z Trytona Polifem Króla Wobby. Ogólnie Enigma jest stosunkowo łatwa ale irytująca. Mając eq powyżej pierwszy etap to 3-4 min, drugi etap to ubicie poprawnego metina lub moba. Jesli nie znajdziemy poprawnego to 2 etap trzeba zaczynać jeszcze raz i tak w kółko, jeśli masz do ubicia moby w końcu zrespi się bos ( mało hp duże dmg). Ogólnie ja na enigmie mam hity w granicach 17k bez medalu bohatera itp. i to w zupełności wystarcza. Problemem może być dmg mobów, bez czarowanego ostrza padał bym po paru sekundach.

  • SauBaar

    Closed the thread.