Eventy na Polsce

  • Mam pytanie do naszej drogiej administracji czemu na serwerze PL jak tak mało eventów patrząc na innych serwerach to oni są jacyś lepszy od Polaków.

    Ciach


    Moderator moira:
    Usunęłam nieregulaminową część posta

    Edited 2 times, last by Moira ().

  • Bo Polska to zwykły serwer, a większość innych serwerów to serwery specjalne, czyt. Eventowe?

    ANDROS> ETOLIN> POLSKA


    Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

    Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

  • zawsze możesz grać na innym serwerze niż Polska, może nawet kiedyś wrócą bilety z Polski na inne serwery.

  • Wiesz, serwer polska, pomimo tego, że sa tu osoby grajace xx lat, jak dla mnie ma klimat tego, że trzeba sie troche nastarac zeby mieć wybonowany eq, a nie wszystko z metków ;p

  • Zawsze możesz sobie iść na te eventowe serwery kto Ci broni? Tylko żeby potem płaczu nie było że takie blaski lub rybaki są tam mniej warte niż na polsce :)

  • ceny i tak są zrujnowane dorobić się eq na 55 lub 35 lvl graniczy z cudem kamienie duchowe po 500k ;/ na czym zarabiać

  • ceny i tak są zrujnowane dorobić się eq na 55 lub 35 lvl graniczy z cudem kamienie duchowe po 500k ;/ na czym zarabiać

    Właśnie po to są serwery eventowe na których jak sama nazwa wskazuje jest od wuja eventów.. .

    Dlaczego?

    A no właśnie dlatego żeby początkujący grajek mógł właśnie szybciej eq sobie zrobić, ot cała filozofia xD

  • Moira

    Closed the thread.