Brak możliwości wystawienia sklepiku premium/zwykłego

  • Witam wszystkich serdecznie,


    Poszukuję rozwiązania następującego problemu:


    Po upływie czasu starego sklepiku premium i ściągnięciu z niego wszystkich przedmiotów, odpaliłem kolejne sklepy premium oraz zakupiłem szpulę kaszmiru w celu wystawienia nowego. Niestety próbując odpalić szpulę nie wyskakuje w ogóle żaden interfejs (tak samo jest w przypadku wystawienia zwykłego sklepu przez tobół). Na innych postaciach na tym koncie wszystko działa jak należy i mogę normalnie je wystawiać (lecz nie ma tam odpalonego już sklepu premium, co mija się z celem). Czas sklepiku oczywiście leci, a support nie odpowiada.


    Ktoś może miał podobną sytuację i zna rozwiązanie tego problemu?

  • Na jednej z postaci też tak mam, próbowałem na wszystkie sposoby. Nie da się ani wystawić sklepu, ani tej postaci usunąć (bo niby są przedmioty do odebrania na sklepiku).


    Przy próbie wystawiania sklepu nie pokazuje się żaden komunikat. Na supporcie Ci odpiszą że problem został zgłoszony i tyle, ale minęły już z dwa miesiące, ale to tak jak z szpulą, niektórych wywala przy wystawianiu, a niektórych nie, trwa to już bardzo długo, więc tak jak w przypadku szpuli, tak i sklepiku premium - dotknięta zostaje bardzo mała część graczy i ciężko odtworzyć ten błąd w warunkach np bety więc trochę sobie poczekamy na naprawę.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Nadal nie mamy informacji zwrotnej w tej sprawie, ale dziś wysłaliśmy kolejne zgłoszenie. Mam nadzieje, że coś się ruszy ....

    Jak macie podobne problemy to potrzebny jest filmik, na którym ukazane będzie sytuacja plus info o postaci = całość trzeba wysłać na Support.

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny