TA GRA NIE JEST OBECNIE DLA CIEBIE DOSTĘPNA// SKONTAKTUJ SIĘ Z SUPPORTEM

  • Ktoś coś wie na ten temat orpócz tego co ingolf czy jak ten majster się nazywa opisywał ? bo to jest kurna śmieszne xD pozwalaj robić konta/ platformy xxx lat nagle to utnij. gdzie w tym sens jest? czy ktoś coś z tym zrobi i po kiego to wgl wprowadzono..

    zamiast postawić sklepiki czy coś znaleźć na kontach jak się ich ma sporo to zaraz blokada.. a jak piszesz na supp to ( oo nie włączaj zbyt wielu kont w krótkim czasie..)

    jak dla mnie to jest żałosne nic więcej, nic mniej.

    Nie pozdrawiam:gryzie:

  • Komunikat "Gra jest dla Cb niedostępna" ukazać się może jeśli:


    - logujesz zbyt wiele kont w tym samym czasie,

    - logujesz się na cudze konta

    - korzystasz z proxy/vpn,

    - korzystasz z niedozwolonego oprogramowania.


    Czasami może pomóc wyłączenie wszystkich programów zewnętrznych, które mogą zakłócać grę. Warto sprawdzić zaporę sieciową jeśli jest coś blokowane. Jeśli problem będzie się powtarzał, zalecamy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie klienta GF.


    Jeżeli nie dotyczy Cię żaden z opisanych przypadków to zapraszam do kontaktu: https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=pl

  • wystarczy zresetować router pomaga lub odczekać 5 godzin

  • ty widziałeś live sanka? gra na 2 konta a i tak wywala mu ten komunikat,,, z automatu ban na 2h ,, ogarniasz?

  • Dwa konta to widzimy my, nie wiadomo ile odpala w tle. Na livach mówi, że chodzi na melejki, więc ze 4 odpala. Ja od siebie powiem, że zdarza mi się 5 kont odpalać i grać (2 sklepy, bufek, main i dropek), gdzie 3 konta logam co 40 sekund na raz po chanellach za metkami i czerwonego paska nie mam w takich sytuacjach. Mam go czasem tuż po odpaleniu platformy, ale po chwili znika.

  • Jest to ogromnie uciążliwe ale da się z tym żyć ! Polecam nie logować/zmieniać kanał w bardzo krótkich odstępach czasowych i nie logować w ciągu 1h więcej jak 8 kont (możliwe że jedno i to samo konto logowane i wylogowywane zbyt często - również spowoduje blokadę). U mnie ostatnio to wyskoczyło gdy expiłem w v2 i zmieniałem bardzo szybko kanał (wiadomo pelerynka zbicie spota i zmiana na następny ..)


    To jest najbardziej chory system jaki sobie wymyślili ! Mam tylko nadzieję że nasz Team zgłasza za każdym razem niezadowolenie graczy w związku z tym tematem.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny