Tranzakcje za SM uznane jako FRAUD

  • sluchajcie - od 3 tygodni kopie sie GF - bo bank uznal 3 tranzakcje za smocze monety jako podejrzane - od razu poszedlem do banku i to wyjasnilem

    Wszystkie tranzakcje zostaly oznaczone jako bezpieczne - dostalem list z banku z potwierdzeniem ktory wyslalem do GF - bo taki chcieli -
    teraz kaza mi przeslac 237 !!!! euro zeby odblokowali mi konto - twierdza ze wyslali pieniadze ktorych nie otrzymalem!!
    przeslalem im nawet wyciag z mojego konta z ostatniego miesiaca
    ja mam potwierdzenie z banku ze te trzy tranzakcje na kwote dokladnie 49,97 $ zostaly przeslane do GF -
    Naprawde juz nie mam sily sie z nimi kopac - mam dosc - ten support to jakas jedna wielka pomylka - dzis mijaja 3 tygodnie od kad moje konto zostalo zablokowane
    caly item szop ktory wykupilem sie konczy powoli, ja prawdopodobnie nie dostane zadnej rekompensaty za to -

    Ktos tu jest kto potrafi pomoc? GM? SGM?

    Godsobek

  • - na forum nikt Ci nie pomoże

    - na support nie ma sensu pisać bo Smoczyca zrobić Ci kopiuj -> wklej regułkę, nawet pewnie nie przeczyta co napisałeś.


    ogólnie o to musisz pisać na billing do GF -> https://billing.gameforge.com/index.php

    doladnie tak robia! nikt nie odpowiada na moje pytania, tylko jest " kopij / wklej z poprzedniej wiadomosci!
    zlozylem [skargę] na poprzedniego "supporta", moj problem poszedl niby wyzej, ale tu jest to samo - kopiuj wklej.
    poprostu mialem nadzieje ze ktos napisze cos konkretnego, ze mial taki problem itp...
    ehhh. Naprawde to jak walk z wiatrakami - wymienilem z nimi z 50 wiadomosci...


    Moderator Insomnia:
    Podmieniłam słowo. Jeśli chodzi o Twój problem tu żaden GM, SGM czy nawet CoMa nie pomoże, tym zagadnieniem zajmuje się support do spraw płatności.

    Edited once, last by Insomnia ().

  • Ale co ma odesłać skoro tego nie otrzymał?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ale co ma odesłać skoro tego nie otrzymał?

    nic nie otrzymalem do tej pory - co dzien wysylam im wyciag z banku.

    A teraz najlapsze - Zgralem tak jak oni - zapytalem czy czasem GF nie probuje wyludzic 2x wiecej pieniedzy niz wrzucilem na smocze monety? i dostalem odpowiedz, ze musze jednak przelac BRAKUJACA kwote na ich konto, i nie jest to juz 237 EURO!
    Mimo wszystko zwrotu pieniedzy nie dostalem do tej pory - mam kopie tych rozmow z GF - jak sytuacja sie nie wyjasni zobaczycie cala konwersacje od poczatku do konca.
    1. Najpierw chcieli ylko list z banku ze te 3 tranzakcje na kwote 49,97 sa zrobione przezemnie - list wyslalem kiedy to nagle upominaja sie o 237 euro

    2. kiedy zasugerowalem ze gf probuje wyludzic 2x wiecej pieniedzy niz dostal - kwota blyskwicznie sie zmienila!! :D

    Oj GF, GF

  • Sprawa zostala wyjasniona!
    Od jakiegos czasu odowiadalem na wiadomosci supportu przez przycisk "complain" a nie "Send Reply" i koniec koncow napisal mi ktos kompetenty i odpwoiedzial na wszystkie moje pytania. Potwierdzil, Ze gf odeslal mi cala kwote wydana na SM, i zeby konto zostalo odblokowane musze ja im przeslac spowrotem :)
    Co prawda stracilem 3 tygodnie, ale "jesli caly czas walczysz, jestes zwyciezca" ! :)


    Niestety, osoby ktore pierwsze odpowiedzialy na moje zgloszenie do Billing Support nie odowiedzialy na zadne z moich pytan, uzywaly, tak jak pisal kolega wyzej" Kopiuj/Wklej" regulki.


    Takze jesli ktos chce szybko wyjasnic jakas sprawe, uzywajcie COMPLAIN a nie SEND REPLY !!
    Mozna zamknac!

    Godsobek

  • Insomnia

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Polyphemos