Błąd z dropniętą smoczą fasolą

  • Witam piszę z pewny problemem a może i nawet pytaniem, ponieważ w zeszłą niedziele podczas eventu w którym dropiły smocze fasole z metinów dropła mi tak owa, ale moja różni się od innych, ponieważ nie mogę jej wymieniać,wyrzucać ani umieścić w magazynie oraz ma inny opis a jak pytałem innych komu dropły to taką możliwość mają, i tu nasuwa się moje pytanie jest to błąd gry czy moje nie doinformowanie bo szukałem jakichś informacji na temat 2 rodzajów fasol lub itemów z eventów którymi nie można się wymieniać ale nic nie znalazłem.


    Dodaje zdjęcie opisu przedmiotu:

    Lyoj5YM.png

    Poprawiłem wyświetlanie. Fressco.

  • Neferet

    Approved the thread.
  • Są dwa rodzaje fasol te co dropią podczas eveentu są niezdatne do handlu a drugie które dropią cały czas z niektórych metkówi w niedziele między 15-17 ze wszystkich metków są zdatne do handlu. Sam podczas poprzedniego eventu dropłem 6 niezdatnych do handlu i 1 zdatną.

  • Są dwa rodzaje fasol te co dropią podczas eveentu są niezdatne do handlu a drugie które dropią cały czas z niektórych metkówi w niedziele między 15-17 ze wszystkich metków są zdatne do handlu. Sam podczas poprzedniego eventu dropłem 6 niezdatnych do handlu i 1 zdatną.

    fasolki leca tez bez eventow. Jest ona w normalnym dropie z metinow 40+. Dropily mi na metkach cienia, na metkach w sohan czy ognistej, a teraz leca mi na mapkach 90+

  • fasolki leca tez bez eventow. Jest ona w normalnym dropie z metinow 40+. Dropily mi na metkach cienia, na metkach w sohan czy ognistej, a teraz leca mi na mapkach 90+

    Właśnie o tym myślałem pisząc o dropie z niektórych metków ale nie wiedziałem że dropią też na sochan trochę tam metków ubiłem i mi nigdy fasolka nie poleciała wiem na pewno że dropiom z metka 70/ 90 w czerwonym lesie i na mapkach 90+ ale może być tak jak piszesz że dropią z wszystkich metków 40+.

  • Właśnie o tym myślałem pisząc o dropie z niektórych metków ale nie wiedziałem że dropią też na sochan trochę tam metków ubiłem i mi nigdy fasolka nie poleciała wiem na pewno że dropiom z metka 70/ 90 w czerwonym lesie i na mapkach 90+ ale może być tak jak piszesz że dropią z wszystkich metków 40+.

    tak, dropia rzadko. Nawet bardzo, obstawiam ze 1 na 100 metinow bez eventu moze dac fasolke

  • W takim razie jeśli jesteście pewni ze podczas eventu zielonych fasol dropiły fasole bez mozliwosci wymiany upuszczenia i magazynowania temat do zamknięcia myslę.

  • ja mam 2x zardzewiale ostrza kawalki klejnotow fasolki i wiele innych nie masz sie co przejmowac to tylko chora polityka GF lub niedopatrzenie albo niechec w rozwiazaniu tego tak zeby sie polaczylo

  • fasolki leca caly czas ale jest maly % na nie - zdatne do handlu

    fasolki lecace w niedziele to te same fasolki tylko wtedy jest wiecej % na nie - zdatne do handlu

    jezeli na forum oglosili ze "dnia xx beda lecialy fasolki" - one sa niezdatne do handlu

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny