Rozmowy serwera Polska

  • Ale cie piecze ze moja gildia sobie pomaga w grze a nie jak u ciebie florian i ty, dwie niedorajdy co bez pomocy innych gildii tylko na zodiakach daja rade xD

    moja gildia nie potrzebuje takiej pomocy xd, każdy ma swoje eq i do dropu i do pvp, każdy jest niezależny, nie każdy ma w gildi takie niedorajdy jak ty, którym trzeba na wstępie wszystko pożyczyć, no ale jak wolisz być pachołem na posyłki w zamian za pożyczanie eq i postaci to twój wybór:rofl:

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • wyj dalej xd

    mnie to tam wali, tyle co na dymie uderzysz mnie na arenie, to samo eq


    ale niektórzy nie mogą przezyć porażki :) wrzucając sfabrykowane dowody walki xd

  • tam prawie wszystko jest cudze


    niby obrony nie odpalił na arene, ta obrona zamiast 15% to mu dała 120% XDDDDD


    biłem 4k, to nagle 700 XD

  • Są 2 zdania, 2-óch różnych osób z tą różnicą że jedna strona pokazała Filmik, jeśli jest tak jak piszecie że posiadasz drugi, podeślij go a będziemy rozstrzygać

  • jak ludzie patrzyli na ta arenę xd


    jest inaczej:


    moje zdanie vs zdanie ludzi ktorych nawet nie bylo, ale są z nim w gildii,. jak np ty XD

  • tak z ciekawosci pytam, Schizo podal godzine 16:00 w niedziele, a shinsoo 18:00, to 2h az taka roznice zrobi czy co? (Skoro juz Schizo poszedl na dzien i raczej luzna godzine dla wszyskich) to czy nie mozna zebrac sie na taki dym, niech ktos wyjasni bo nie rozumiem

    Nie nie można, zawsze było tak jak im pasuje albo jak rudy zagra na flecie. Jak im pasuje to 18 w shinsoo najlepiej bez vikinga bo jego i tak nigdy nie ma a to że kończy to nikogo nie obchodzi

  • :D

    kłamczuszki

    CactX1t.jpg

    yoq3JIn.jpg

    fx8xPF3.jpg

    O ten ten legendarny rubin mityczny znakomity? xddd nieźle , widzę już na oczy padlo ale.pomarzyc dobra rzecz, moja wina ,ze.jestes [ciach] i kd nie masz w sztyletach? sam.mnie na arenę ciagnales imitacjo daggera. i sam.l się skompromitowales.


    Moderator Neferet:
    Usunięta obraza

  • nom, pożyczyłem sokoła od Buksuyeah, na drugie pvp (15bloku nno)


    #17minut


    i tyle w temacie



    soorty, na trzecie pvp* ale nie doszło XDD



    nie mam tarcz klasowych, jak pisałem tyle co na dymie, tyle na pvp


    elo

  • usuwanie się robi zawsze pod kogoś, co nieregulaminowe było w tych screenach? usuwając je = przekręcając przebieg sytuacji Ascoran ??


    DlVWI92.jpg


    LIEJkE4.jpg


    9LphvJK.jpg

  • Te cyjanitowe nożyki to na jotuna czy co?

    Szele zmień to królestwo wreście bo szkoda ciebie w tych barwach mroku.

    Sury To Zło :cursing:

  • Te cyjanitowe nożyki to na jotuna czy co?

    Szele zmień to królestwo wreście bo szkoda ciebie w tych barwach mroku.

    Zapraszasz mnie do siebie?

  • mnie to tam wali, tyle co na dymie uderzysz mnie na arenie, to samo eq


    ale niektórzy nie mogą przezyć porażki :) wrzucając sfabrykowane dowody walki xd

    ze mna nersey tez jedna czesc pvp wrzucil mimo ze byly dwie :D oczywiscie wrzucil jak wygral a przegranej juz nie no coz xd


    Ale eq wypominac to pierwszy ludifat a eq pozyczyl sam xD

    gg: 631 304 80


    0SytQMy.jpg

  • Szele a co będziesz siedział u niebieskich jak tam lagi w m1 i tyle sur w królestwie xD

    Sury To Zło :cursing:

  • Szele a co będziesz siedział u niebieskich jak tam lagi w m1 i tyle sur w królestwie xD

    Byłem raz w redach to większość czasu spędzałem w Jinno :D. Bo jak nie na szkle to ago albo do kogoś XD. W Chunjo też byłem ale odrzuciła mnie pewna szamanka XDD