Problem z logowaniem

  • Co się znowu odwala, że nie można się zalogować?
    „Prosimy o cierpliwość bla bla bla” a za chwilę
    „Wystąpił błąd, skontaktuj się z supportem”

    Edited once, last by FubarYT ().

  • Co wchodzę z rana po nocce,chce wejść i przeczytać KU i sprawdzić sklepy,a tu LIPA!! Błąd z połączeniem,nic nie potrafią zrobić porządnie.

  • Kolejny powód żeby to wszystko sprzedać w pizdu i zacząc grać na bocie bo to jedyny sposób na bezstresową grę
    I co ja mam teraz zrobic jak za 30 minut padnie mi pet który ma 29 dni ?
    Znowu mam czekać miesiąc bo jak zawsze gra sie jebie

    NIE POLECAM!!
    Na botach grają,tylko dzieciaki,co nie potrafią nic sami zdobyć!
    A do tego BAN!
    :w00t:

  • A ja sobie specjalnie wstałem rano zeby sie szybciej do pracy uszykować i zdążyć dropnąć 25 corów, ale coż nie wyjdzie mi dzisiaj a po 12h pracy juz mi się nie bedzie chciało.

  • co za marudy nie chcecie to nie grajcie. Na chwile serwery padły a narkomany juz w gacie wala . Idz kwadrat posprzataj i sniadanie zjedz i sie umyj po tygodniu dropienia jaj . Gra to nie wszystko

    Sygnatura wycięta - Kasheptu

  • dla mnie to nie jest wszystko, w wolnym czasie poświęcam 1,5h na gre to nie jest kolosalna ilość. Po prostu mam robote cały dzień a chciałem to z rana zrobić bo mniej ludzi i więcej wolnych miejsc.

  • Administracja Metina to kwintesencją słów " Nieodpowiedni ludzie na niewłaściwych miejscach" :)

    "Cierpliwość jest cechą ludzi słabych - Archer nie posiada"

  • Cały serwer jest w botach:P i sie nie boja o bana,koleś grał na botach,zgłaszałem po 3/4 razy jego grał ciągle w tym samym miejscu w M1 przez miesiąc,po ch...j taka administracja!

    jak to po co możesz sobie ss zobić z gm i na fejsa wstawić

  • Moderator Aszti:
    Santonia odpowiedziała, że Administrator pracuje nad rozwiązaniem problemu więc dalszy spam jest zbędny. Temat zamykam a posty zostaną opracowane jak pojawi się moderator działu.

  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie