sens expienia wyzej niz 105lvl

  • siema ja z takim pytaniem
    na jakim lvlu sie zatrzymac najlepiej?
    105? jest sens isc wyzej? da mi cos wbicie 120 poza "satysfakcja"?


    a dwa
    4300 w metki bije w lesie co moge poprawic?


    WP ostrze P
    szarfa 19 fenek 7
    truta 43
    szmaragdowe kolce +6
    pet 12 berka
    ogniste buty +6
    alchemia legenda matowa (rubin perf) pelne kolo
    talik wiatru +1

  • a więc:


    *boczek
    *helm 100lvl z berkiem
    *szmaragdy +8 z przetopami
    *pasek na moby min.+4 z przetopami
    *powoli wymiana szarfy na taka ze sr ( najlepiej z jakims zodiakiem +8 sr 35+ )
    *mityczna alchemia
    *buty na moby +8/+9


    co do lvl to 105 to chyba najlepszy lvl pod zarobek :) wbicie wyższych lvl skutkuje dojście zbrojek na moby( dmg+)
    oraz um czyli pod pvp

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • bzdura;p int tylko do odpalania ostrza potrzebny a tarcza z siłą podwyzsza standardowe hity postaci wiec zakłada tarcze int odpala ostrze i zmienia na ta z siłą, w niej bije dzięki temu ma dodatkowy dmg ;p

  • poza satysfakcja to niczego nie da ^^ moim zdaniem warto zostać na 105 Bo w razie czegoś z metków możesz dropic I z 100 I 120 A na 120 lvlu z 100 dropnąc to sztuka...

  • zrobisz jak uważasz ale ja bym doradzał ci ze najlepszym wsumie lv to 105 a zbr na potwory nie potrzebujesz aby zbijac nemerki czy razadora a w lesie na pewno róznica w dropie ja widze róznice na 105 jak miałem a 115

  • SauBaar

    Added the Label Sura