Metin2 użycie procesora + czarny ekran na sklepie.

  • Chciałbym zgłosić problem, który polega na tym, że metin2 po najnowszej aktualizacji zużywa zbyt dużo pamięci procesora. Przed aktualizacją, gdy stałem na ch1 m1 używało z 10% procesora, aktualnie jest to około 25%. Tak samo przy wystawieniu sklepu, gdy ekran zrobi się czarny, przed aktualizacją było to maksymalnie 25%, aktualnie jest to nawet 35%. Przy odpaleniu 3-4 metinów zużywa 100% procesora, gdy przed aktualizacją mogłem odpalić 6 i nie używało 100%. Chciałbym również zaznaczyć, że aktualnie czarny ekran po wystawieniu sklepów robi się nawet w takich miejscach, gdzie wcześniej mogłem nawet po 6h zajrzeć na sklep i nie było czarnego ekranu.

  • Podbijam, mam identycznie....


    3metiny i 100% i nawet dxtory nie pomaga...


    I jak tu grać? postać, buff i sklepik i 100% procka przecież to szkoda kompa.....

  • Mi tez jakoś mozolnie komputer chodzi od czwartku, myślałem, że to tylko u mnie problem, ale jak widać nie....

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • U mnie to samo... nie dość że DT prawie nie opłacało sie latać - a są gracze, którzy nadal tak robią, to teraz nie bedzie można w ogóle na kilka kont tego robić. Żenada.

  • Jeden metin - 20-30% zużycia XD / dwa metiny - 100% zużycia xDDDDDDD


    To przy GTA V mam 60-70% xDDD (a procka też super nie mam)


    @Ingolf @Art


    Wypowiecie się w końcu? Zobaczcie - watek w "problemy techniczne" więc nie musicie pisać żeby tam post dawać.


    Hm? Jakaś reakcja?

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Ja myślę, że to nowy system walki z botami. Teraz jedna osoba nie zaloguje wielu botów bo jej komputer wybuchnie :D

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

    Edited once, last by Django ().

  • a mi się wydaję po prostu, że to ten ShitBlocker czy jakoś tak próbuje coś działać, ale nie działa i tylko moc obliczeniową a nie pamięć procesora zabiera.
    zresztą ja mam procesor za 1900zł i mi czasami nawet 60% zabiera podczas gdy wcześniej było to 5-10% XD szczerze nie zdziwiłbym się gdyby ten cheat bloker miał wbudowaną w siebie koparkę kryptowalut albo jakieś narzędzie szpiegowskie.[ciach]


    Moderator Ingolf:
    Proszę nie pisać fałszywych informacji.

  • U mnie dalej to samo po restarcie w czwartek. Kiedyś 5 kont plus dwa sklepy +YT i wszystko elegancko działało, teraz 5 kont plus jeden sklep i komp się muli.

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Ja natomiast od czwartku mam mniejsze zuzycie i nie robia sie czarne ekrany jak wczesniej normalnie odpalone 2 sklepy non stop 16 kont meley bez zmiany postaci na niej i nic nie muli a procesor nie jest jakis Top model wszytko na 35fps w DXstory


    <3 BEST IN CORUNDUM <3

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny