Miecz zodiaku 45sr 5 trucie

  • Warto wbijać takiego zodiaka do 9? Nada się on na bossy? Czy może wbić kd do pvp :cursing:

  • Powiem Ci z mojego doświadczenia .
    Jeżeli bijesz dużo w bossy typu nemerka/razador/jotun możesz wkuwać , bo i tak pod koniec możesz założyć krwawienie.A trucie tak czy siak ci pomoże
    Co do pvp musiałbyś sam przetestować miecz czy on będzie lepszy niż runik czy inna bron

    Bayek1s-ygn.jpg

  • warto chociaż by że względu na średnie. A i wartość takiego miecza będzie dosyć spora. Co do pvp jednak bony na ludzie robią swoje.

  • a ja mam takie pytanko


    jest w IS zaczarowanie przedmiotu+


    wiec da sie go uzyc na takim zodiaku i trucie zamienic na cos innego zostawiając srednie tak?

  • wbij go na 9, bedziesz sie cieszyl ze masz efekt w eq i nie bedziesz musial go miec w kostiumie xD wspomnisz moje slowa :D

  • Wbijaj. Trochę też jest przydatne trucie do expa czy metiny. A hossy też. Bedzi ładnie bił +9

    Serwer Rubinum


    Jedyne słuszne królestw: CHUNJO :)


    postać główna: ninja archer nick: MAJKA ( na cześć mojej córki, żeby nie było niejasności )
    postać buffa: szaman smok nick: OLIWWIER ( na cześć mojej drugiej córki, żeby nie było niejasności )

  • ja bym radził do expa go robić trzeba sie zastanowić też co lepsze czy może rubina w alchemi ulepszyć jak masz słabego czy robić ostrze tak żeby się opłaciło

  • 1. Zrób go do expa
    2. Jedynie może na smoku ci trochę by to przeszkadzało że
    3.Każdy inny boss zejdzie spokojnie, zwłaszcza ze jest jeszcze krwawienie
    Ja nie widzę złych stron tego trucia w mieczu :p

    wipes body 107 OFF
    Niome smok 105 OFF
    Gabranth wp 103 OFF
    Gacek1 mental 90 OFF
    xBerilla mental 35 OFF
    Diver92 dagger 90 OFF
    rolniko wp 75 OFF
    PakMan wp 92 OFF
    GTVX smok 94 OFF
    WalecznaBes 81 OFF
    ColdSweet 92 OFF

  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie