Rozmowy serwera Etolin

  • miesiądz rymuje się z pieniądz :D
    Tak wiem słabe wyśmiewać się z błędów ortograficznych,no ale musiałam :rofl:

  • Kinwojo trzeba smarkiemu spuscic rope z koparki bo gwiazdorzyc zaczal

  • @Kinwojoo (DANY) ty to jesteś jednak mistrz ! Tak przy okazji pamiętasz jak to po byłeś zdrowo nawalony i takiemu tam kilerNobsowi chciałeś autobusem wjechać do pokoju i go rozjechać ??


    Myślałem, że przestałeś z tymi " napojami wyskokowymi " ale jednak się myliłem twoje 12 stron epopei na temat @Smarki nic nie wnoszą , są nudne i chyba nikt się z tego nie śmieje poza tobą samym.


    Zejdź an ziemie, ogarnij się bo kolejny banik na forum poleci za brak kultury w stosunku do innych graczy


    Tak przy okazji ty i pogrom na pvp - większej bzdury nie słyszałem - to się nigdy nie wydarzy z wiadomych przyczyn nie ma to sensu


    AAA POLECAM pić Mleko bo samo zdrowie więc przestań z tymi wyskokowymi !!


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem flood.

  • aa jaką masz zwykła czy opałówke bo nie bede sie fatygował jak opał xD Demon apropo jak mówiłem na ts po restart pvp za dozo i LEKCJA POKORY xDDDDDDDDD

    pamietam dlatego nie loguje do next czwartek, JAWO PRZYBYWAM

  • Jakie PVP z pogromem trolu czytaj uważnie xDD Co do tego wjazdu autobusem do pokoju nie pamiętam, ale pamiętam jak jakiś tam @KilerNo0bs opowiadał ze jak wylosuje kostiumy na 12miech to będzie latać jak Spider Men i będzie nie śmiertelny ! i tez bardzo dobrze pamiętam jak Cie nazwałem SPIDER MEN jak Twoja gildia z Ciebie smieszkowała xD Jak narazie to latasz ale na KRYCIU i bijesz nie ubrane postacie. Co to moich napoi to Cola ewentualnie Pepsi jak Cie tak bardzo interesuje. Z poważaniem Kinwojoo ;**


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem flood z cytatu.

  • Stary nie było tematu .Nie myślałeś o pracy jako psycholog a może nim jesteś Trzymaj się Ty masz takie zdanie ja takie nie ma co się barować na swoje racje bo końca by nie było a I sens żaden.A po za tym to forum jest na temat gry a tu nic nie było by o niej wiec dajmy se spokoj A I jeszcze jedno nigdzie nie pisałem o tym że jestem nieomylny bo tylko ten co nie robi nic się nie myli .Pozdrawiam

  • AAA POLECAM pić Mleko bo samo zdrowie więc przestań z tymi wyskokowymi !!

    Ale... Ale...
    Aleeee jak wypijemy @Mleeko to będziemy mieli pewną szamankę biedną na sumieniu ;( Już nigdy tu nie zaspamuje ;(
    Jednak jestem za herbatką :phatgrin:


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem flood z cytatu.

  • Uważaj, bo ktoś jeszcze Cię do GFu podkabluje, że nie usuwasz treści zakazanych przez OWU i te inne Wasze śmieszne regulaminki.

    Dawno nie byłeś w centrum uwagi i szukasz sposobu do pokazania się? :crazy:


    Jak nie akceptujesz OWK oraz "śmiesznych regulaminków" to zalecam prosty sposób. Wylogować się na stałe. ;:p

  • Już po restarcie, to czekam na te zapowiadane bijatyki na serwerze, zakłady o 200 won, kasowanie konta i takie tam. Nie zapomnijcie włączyć Frapsa, Actiona czy innego programu. Z chęcią obejrzę nowe produkcje.

  • Tylko darmowa edycja Bandicam'a.

    Ja się już zacząłem zastanawiać czy to nie jest po prostu sponsor Arixana
    [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem zewnętrzny adres.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • taa mhmmm,już to widzę :sleeping:

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Arixana sponsoruje nowa część Hitmana wersja numer 122 a w przyszłości James Bond także z numerem 122

  • arixan jak arixan ale Equardo wersja numer 145

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png