Posts by SendNudes

    Czy zamierzacie kasować wszystkie posty ukazujące niekompetencje gameforge w walce z botami bo rzekomo „spam” czy w końcu przyznacie się do błędu ? Żebyście tak boty banowali jak usuwacie posty z forum...


    Ostatecznie nie wiemy jak taki proces banowania wygląda po ich stronie. Dostarczenie narzędzi czy odpowiednich zabezpieczeń leży w kompetencji dewelopera. Team pracuje na tym, co ma dostępne. Oczywiście nie bronię nikogo, ale mam doświadczenie w takiej pracy i wiem, że czasem możliwości najbardziej ograniczają w walce z takimi rzeczami.

    No wlasnie te wszystkie proby co robilem to jedna za druga na przestrzeni 2 dni. Pomyslalem ze jak ma wejsc to wejdzie. Ale moze sprobuje raz na dzien czy raz na dwa.


    Troche sie boje podrecznikow ze zbije do +4 i sie zablokuje. Ostatnio probowalem ulepszac runika i luk zodiaka to tak palilo ze szok az wkoncu sprzedalem, runika kupilem +9 a z lukiem sie poddalem xdd moze za jakis czas do niego wroce


    No to jest już kwestia budżetu. Nie ma co ulepszać na oparach.


    Najgorzej kiedy wchodzi desperacja, wtedy zaczyna się podejmować głupie decyzje. Ja też jestem za tym, żeby zarobić na gotowca, a ulepszanie zostawić innym.

    Według mnie jest sens ulepszania kamieniem, ale nie rób tego pod rząd tzn. jak spali Ci to nie kupuj kolejnych 5 pod wpływem pewnej złej emocji :) i nie pal bo wszystkie popali, musisz to robić zwyczajnie raz na jakiś czas na przyklad raz na kilka dni jeśli chodzi o magiczny kamień.Bo tak czy siak jest to najbezpieczniejszy sposób pod warunkiem że nie rzucasz się z ulepszaniem 15stoma kamieniami na raz.


    Trochę foliarz. Według mnie nie ma różnicy, czy kliknie na raz, czy będzie sobie klikał raz na tydzień.

    Matematyka i prawdopodobieństwo tak nie działa. Albo wejdzie albo nie.


    Nie raz jest tak, że na +9 pali, na +8 wchodzi i tak w kółko mimo tego, że na +8 jest relatywnie niska szansa.

    Podręcznik Zwiększa szansę na pomyślne ulepszenie przedmiotu o 15%.

    Ogólnie ja gdy ulepszam to nie ulepszam przedmiotu, który jak spadnie z plusa to nie mam czym bić. Jak ulepsza się w tle od czasu do czasu to palenie nie jest tak frustrujące.


    A to przepraszam. Zwykle nie zagłębiam się w % szanse o ile nie są widoczne.


    Zgadzam się również z drugim zdaniem, co tyczy się też mieszania. Mixowałem swoją broń ze średnimi i nie wyszło to najlepiej.

    Metal z tego co pamiętam ma szansę % równą zwojowi błogosławieństwa, natomiast podręcznik kowala o 10% większą.


    Imo lepiej kuć podręcznikami. Wiadomo że zbijanie do +1/2 frustruje, ale ostatecznie i tak wyjdziesz na tym lepiej.


    Generalnie nie wiem, jakie są ceny ulepów, bo na zodiaka 8 trzeba agat. To już musiałbyś sam policzyć. xD

    Zgadzam się.


    Event powinien zostać wydłużony, według mnie, do południa 7 maja.


    Event omyłkowo został wyłączony wczoraj i po północy przestały dropić pisanki oraz magiczne jaja. Straciliśmy tak naprawdę cały dzień (są osoby, które dropią tylko nocami).


    Ja osobiście nic nie mogłem wydropić do 6-7 rano. Nie wiem, o której przywrócili drop, ale zapewne rano lub właśnie w południe.


    Oczywiście i tak niczego nie przedłużą, bo czemu mieliby. xDD

    Ten bug występuje od dosyć dawna. Zmiany nie są publikowane nigdzie dopiero jak za mocno coś podkręcą to nagle jest post z przeprosinami, że to niby był błąd.


    Ciekawi mnie co w przypadku, gdy wsadzę jakiś item na miejsce takiego, który już był. Nie próbowałem, ale zakładam, że albo by się nie dalo, albo nadpisałbym item, który tam był.

    o meley w poli mi chodzi,zawsze normalnie robie mając 93 na ogień a po tej przerwie czuje dmg jakby sciągnęło mi z ekwipunku 15 ogień,ponieważ nie raz zdarzyło mi się zła branze bez ognia założyć i właśnie wtedy czułem identyczną różnice jak teraz z pełnym eq,nawet sprawdzałem filmiki które nagrywam sb dla testów dmg i teraz z takim samym eq co przed przerwą smoczki mnie biją o jakieś 140 na hicie więcej i co 3 hit na szyciu 770 obywam.Więć napewno coś zmienili


    Ja miałem dziś i wczoraj dziury w depo tam, gdzie były itemy. Myślałem, że świruję, ale przy kolejnym otwarciu depo te itemy wróciły na miejsce.


    Coś jest na rzeczy imo, albo jakieś bugi albo cichcem robią zmiany.

    Spokojnie! GF już pracuje nad fuzją z polyphemoskiem :D


    A tak swoją drogą to niektóre itemki są po prostu za ciężkie do dropnięcia a za mało kosztują więc wysiłek nie idzie w parze z zyskiem, że czasami lepiej zbierać złom lub kd +0 z metków niż dropić dane itemy.


    To zrozumiałe, ale nie spodziewałem się, że riby czy fmsy +9 będą tak rzadkim towarem. Może to ze względu na brak broni bohaterów.

    Też macie wrażenie, że na bałtyku jest jakaś straszna pustka jeśli chodzi o dostępność niektórych itemów?

    Ciekawi mnie, czy to nie kwestia małej populacji. Strasznie ciężko dostać niektóre itemy.

    Odkąd wprowadzili sklepiki premium to szansa, że zwykły tobół od handlarki lub szpule wypełnione do ostatniego miejsca zostaną wywalone przy wystawianiu to jakieś 60-70% po czym trzeba wystawiać od nowa. Czy zamierzają to naprawić czy specjalnie zostawili taki denerwujący błąd, że by chętniej kupowano sklepiki premium z IS'a?


    Big true. Ile razy mi piana poszła jak wypełniony sklepik się nie otworzył, bo jakiś randomowy błąd, że sklep już jest otwarty w tym miejscu.

    6h zwykła przerwa XD GF może pora zmienić techników? bo coraz dłuższe te przerwy...


    No to jest niezły kwas, żeby być na rynku z grą od 14 lat i nadal mieć takie problemy.


    Chociaż swoją drogą chyba każdy wie, jak zabugowany jest klient tej gry. A im więcej aktualizacji tym gorzej w las.


    Bardziej mnie ciekawi że to miała być zwykła przerwa z restartem serwerów, a wyszedł taki ambaras.

    Swoją drogą, to oni chociaż potrafią spauzować czas trwania przedmiotów z IS, takich jak nakładki czy pety na czas trwania przerwy konserwacyjnej?


    W innych grach to jest normalka, że tego typu timery są pauzowane.