Misja dziwne potwory

• Cześć.

Wiem, ze był poradnik na forum z dawnych czasów na temat jak zrobić tą misję, ale nie wszystko mi się tam zgadza.

W opisie misji pisze, ze widziano potwory itp po umieszczeniu przedmiotu w kufrze. Poradnik mówi, żeby pogadać z soonem i on nam powie jakie potwory i gdzie, problem w tym, że żadna nowa opcja dialogowa się nie pojawia i są tylko standardowe dialogi z soonem czy dużo czyta i czy ma dzieci. Jakieś pomysłu jak zrobić ta misje?

• Ja mam ta misje aktywna od prawie 2lat. Co jakis czas jezdze na te mapki na ktorych ma sie niby zrespic boss ale nic sie nie dzieje. Juz prawie i niej zapomnialem ale w sumie przydaloby sie ja wyjasnic i ukonczyc

• Mnie się w ostatnim czasie dwa razy zrespił Dziewięć Ogonów na Imha ale misję nadal mam nie ukończoną. Na wiki pisze że misja kończy się po 10 respach. Ale u Soon pozycji dialogowej też nie mam w tej sprawie.

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• Gdzieś usłyszałam, że przejeżdżając przez teleport będzie komunikat o pojawieniu się potworów. M2 tylko wchodziło w grę. Jednakże misja mimo takowego komunikatu nadal u mnie wisi, po 8 latach bodajże.

Teleport z doliny do m1 miałam komunikat, ale też może się pojawić z m1 do m2.

A co dalej to już sama nawet nie wiem.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Ja raz spędziłem sporo czasu na przechodzeniu przez TP w tę i z powrotem ale nic to nie dało :)

Ten quest powinien się nazywać Dziwna Misja a nie Dziwne Potwory :D

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

• Sprawdzałam na wiki, że niby zabić te moby. To teraz to już w ogóle nie wiem co i jak ?(:/

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Ja raz spędziłem sporo czasu na przechodzeniu przez TP w tę i z powrotem ale nic to nie dało :)

Ten quest powinien się nazywać Dziwna Misja a nie Dziwne Potwory :D

powinni jakos „naprawic” ta misje lub jakas ja uproscic bo troche irytuje w liscie misji

• Poświęciłem dziś "chwilę" i przeleciałem przez TP do M2 100 razy żeby sprawdzić jaki jest % szansy na resp tych dziwnych potworów. I wyszło całe 0 xD

Kontakt:

• Poświęciłem dziś "chwilę" i przeleciałem przez TP do M2 100 razy żeby sprawdzić jaki jest % szansy na resp tych dziwnych potworów. I wyszło całe 0 xD

szacun za cierpliwosc xddd ale moze na pustyni by ci sie zrespil haha

• Przechodząc przez TP nie dowiesz się czy się wyrespily, ponieważ komunikat nie pojawia się zawsze. Resp Bossow niestety nie ma ustalonych godzin, są one losowe. Ja tą misje zrobiłam w 3 dni, sprawdzałam mapy średnio co godzinę o równych porach ( 12:00, 13:00, 14:00 .. itd ). Mogą się wyrespic Bossy jak i metiny na 80 lvl, proponuje M2 objeżdżać wokół wioski ( na jej obrzeżach ) a M3 na obrzeżach mini mapy.

• Nie polegałem na komunikacie, był objazd M2 oczywiście :)

Kontakt:

• nie trzeba ich zabijac

nie trzeba ich szukac

zeby zrobic misje trzeba je zrespic czyli przejsc przez tp

nie przechodzcie przez tp na sile, ta misja kiedys sama sie zrobi (wiem z wlasnego doswiadczenia)

to ze potwory pojawily sie w m2/m3 oznacza ze ktos zrobil misje, nie koniecznie ty :)

• nie trzeba ich zabijac

nie trzeba ich szukac

zeby zrobic misje trzeba je zrespic czyli przejsc przez tp

nie przechodzcie przez tp na sile, ta misja kiedys sama sie zrobi (wiem z wlasnego doswiadczenia)

to ze potwory pojawily sie w m2/m3 oznacza ze ktos zrobil misje, nie koniecznie ty :)

Wiem że nie trzeba ich zbijać ani szukać. Szukałem bardziej z ciekawości ;)

Kontakt:

• Zrespienie plagi w m2 następuje chyba w chwili poświęcenia czarnego lodu w grocie. Zgodnie z założeniem powinno się zatem bezpośrednio jechać do m2 po poświęceniu lodu (pojawieniu się misji dziwne potwory) do m2 i je ubić. Za pierwszym razem tak nie zrobiłem i pomimo zabicia kilkunastokrotnego plagi w m2 (zrespionej przez inne osoby) misji mi nie zaliczyło. Gdy robiłem tę misję kolejną postacią wtedy zajechałem do m2, udało mi się znaleźć "moją" plagę ubiłem ją i nic - nie zaliczyło. Na kolejnych postaciach już nie poświęcałem lodu, nie oddawałem go Soonowi (mimo że go chce) tylko niszczyłem w morzu. Nagroda za misję czarny lód taka sama, ale nie pojawia się misja dziwne potwory - może o to chodzi, by nie poświęcać tego lodu by nie przynosić klątwy na metinowy świat :)

• Zrespienie plagi w m2 następuje chyba w chwili poświęcenia czarnego lodu w grocie. Zgodnie z założeniem powinno się zatem bezpośrednio jechać do m2 po poświęceniu lodu (pojawieniu się misji dziwne potwory) do m2 i je ubić. Za pierwszym razem tak nie zrobiłem i pomimo zabicia kilkunastokrotnego plagi w m2 (zrespionej przez inne osoby) misji mi nie zaliczyło. Gdy robiłem tę misję kolejną postacią wtedy zajechałem do m2, udało mi się znaleźć "moją" plagę ubiłem ją i nic - nie zaliczyło. Na kolejnych postaciach już nie poświęcałem lodu, nie oddawałem go Soonowi (mimo że go chce) tylko niszczyłem w morzu. Nagroda za misję czarny lód taka sama, ale nie pojawia się misja dziwne potwory - może o to chodzi, by nie poświęcać tego lodu by nie przynosić klątwy na metinowy świat :)

Czy aby na pewno nagroda jest taka sama? Według wiki przy poświęceniu jest 120kk EXP'a, przy wyrzuceniu zaś 70kk EXP'a.

Kontakt:

• Cześć. Napisał Ci przedmówca: "Na kolejnych postaciach już nie poświęcałem lodu, nie oddawałem go Soonowi (mimo że go chce) tylko niszczyłem w morzu. " Co napisałeś o 70 kk to nagroda jest za oddanie go Soonowi. Z tego co wiem sposoby są 3 (nie wiem czy poprawne wartości na chwilę obecną bo lubią czasami coś grzebać w tym co dobre np. matowy lód; załóżmy że tak i tu uprzedzę tych co myślą "nie wie a się wypowiada"- nie będę specjalnie teraz robić misji a bardziej chodzi o proporcje i o podanie tych sposobów)
    1. oddajemy w grocie, dostajemy 120 kk expa bez dodatków z isu, mamy dalszy ciąg który jest problematyczny "dziwne potwory"
    2. wychodzimy z groty, dajemy Soonowi, dostajemy 70 kk expa i chyba nic więcej prócz "problemu" z głowy (tak zrobilem raz daaaaawno temu to mam prawo nie pamiętać szczegółów)
    3. wychodzimy z groty, nie dajemy Soonowi, poświęcamy w morzu, relog lub zmiana postaci. dostajemy 120 kk expa i jakieś drobnostki z isu za smocze znaki i "święty spokój"
    Prawidłowe działanie sposobu trzeciego ostatni raz sprawdzałem tuż po odebraniu postaci z mintaki (2021r. i to było jakoś w okolicy marca)
    Audiowizualizację tego masz tutaj: ogień i lód (alternatywny sposób zakończenia) - YouTube

• Od ponad roku mam tę misję. Ubiłem sporo metków i bossów w m3 i misja jak była tak nadal jest

Odpad serwera (BractwoPLS03, Loyality, Titanium):
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

Wendeska

CityUnivers

• SauBaar

Closed the thread.