Aktualizacja wprowadzi wiele ulepszeń

 • announcement_metin2_de_2c3fd91aea15b91a7e1d4e613be81754.jpg


  Na początek: wprawdzie ta aktualizacja nie jest zbyt duża, ale wprowadzi kilka ciekawych ulepszeń, które sami zasugerowaliście i na które z pewnością już czekacie.


  Jak pamiętacie w przeszłości były zawsze trudności w dotarciu do Niebieskiego Smoka. W Gameforge znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu – a mianowicie instancję, w której nie ma z tym już żadnych problemów. Wcześniej tylko jedna grupa mogła wejść do Świątyni Smoka, teraz każda grupa może wejść do swojej własnej instancji prowadzącej do Świątyni Smoka – i w dodatku aż 6x na dzień.


  Wprowadzimy także kilka ulepszeń w Strażnicy Nemere, Diabelskich Katakumbach oraz w Twierdzy Czerwonego Smoka. Obiecujemy, że wyprawy będą się Wam ponownie opłacały.


  Nowy kontynent Yohara również dostarczy Wam więcej rozrywki: od teraz możecie zaliczać tam nowe codzienne misje, tu i ówdzie znaleźć kilka skrzyń skarbów i w ten sposób zdobyć więcej przedmiotów.


  Ponadto ponownie wyłapaliśmy sporo bugów, które nie będą się Wam w przyszłości już naprzykrzać – na pohybel bugom!


  Chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o wprowadzonych ulepszeniach? Tak? Na forum wkrótce pojawi się lista zmian.  Życzymy Wam dobrej zabawy!

  Wasz zespół Metin2

  Community Manager