Posts by AsamaX

    Miałem 80 na diabły, 79 na błyski (liczę z kostiumami i nakładkami), talik+1, 20k HP, z alchemii rubin i granat matowe, bez buffa, po matowych w Komendantów biłem 3k na początku i od 82 do 90 wbiłem na presubie3 w półtora dni Auto ;)

    Cześć, nie miałem nigdy kostiumu i zamierzam taki nabyć, więc mam pytanie:
    Czy bony w kostiumach (czapka, zbrojka) oraz w nakładce na broń można wbić identyczne jak w zbrojach/hełmach/broniach? Czy są jakieś wyjątki albo inne udziwnienia, typu hp w nakładce?

    Kupiłem dzisiaj Talik na błyski +1 z bonami: 20 ziemia 10 insekty 5 ludzi 3 odp na ludzi.
    Główne przeznaczenie to oczywiście grota, jednak zastanawiam się czy mixować bony?
    Myślałem, żeby wbić tutaj % na mrok (DT/Katakumby) zamiast kupować talika na mrok, gram bodziakiem, obecnie 78lvl i kompletuję eq.


    Jakieś rady?

    Powtarzam swoje:


    Klasa Postaci: Smok
    Poziom postaci: 70
    Ekwipunek (EQ):
    Kardynałka +6 czysta
    Czarna szata +7 2xbon (nic nie warte) 2x spalone KD Speed +4 / Błękitna Speed +4 / Baronka +9 5x bon (1k HP) 2x spalone KD speed +4 / Dużo czarncyh +6 do DT
    Antyk +9 śr. 41%, KD Penetr Śmierci Potwora +4 / Złoty dzwon INT +8 / Zbawienia +6 Woj Sura Powtórki +4
    Lwia Tarca +9 5x bon (blok 15%, Int +6) / Bojowa +12int
    Buty Feniksa +6 2k HP
    Ebo +9 czyste z przetopami / Niebiańskie łzy +9 czyste z przetopami
    Naszyjnik Niebiański +6 5x bon (1,5k HP, 8% Omdlenie(
    Bransoletka Białe Złoto +9 5x bon (10 do PŻ, przeszywające 10%, nieumarli 10%)
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Szaman Smok
    Pomoc Smoka G1
    Błogosławieństwo G1
    Odbicie 0
    Smoczy skowyt G7
    Latający talizman 1
    Strzelający smok M3
    Status Postaci:
    WIT - 90
    INT - 90
    SIŁ - 3
    ZRĘ - 51
    Poziomy dodatkowych umiejętności: Koń bojowy, Poli G2
    Dodatkowe informacje: Zostało mi 20 konarów do oddania


    Co robić podczas gdy czekam z konarami? Zapas na strzelaka mam. To wiem, że priorytet, a gdzie expić, jak zarabiać? :phatgrin:


    Tak więc leć na metki cienia w Dolinie, eq masz w miarę ładne, powinieneś dawać radę. Z 2x drop czasami poleci coś konkretnego :> Alternatywą mogą być metki na 55 na Sohan, także dasz radę, tylko czesto spotkać je wolne.. :crazy:


    Spory zapas zielonych duzych potek i buff 27%
    Gdzie expić?


    Jeśli masz siły to możesz pójść już do V2, lecz musiałbyś załatwić naszyjnik z HP i lepszą zbrojkę. Jeśli nie masz takiej potrzeby teraz, to idź na żaby / DT, dobij tam 61 i dopiero pajączki :]

    Przedmiot IŻelazny Hełm
    Nazwa i stopień ulepszenia: +9
    KD:
    Bony: 5 bonów, nie wiem jakie, bo nie wiem co kupić.
    Przedmiot IIMaska Strachu
    Nazwa i stopień ulepszenia:+7/8
    KD:
    Bony: Brak
    PRZEZNACZENIE:* PVM
    Dodatkowe informacje**Jest to wybór na przyszłośc, żelka bym kupił a maske wykuł w DT, tylko nie bonował.


    To niech Ci sie zachce ! ^.^
    Jak nudzi Cie expienie postaci, szukanie metków to nic innego jak kupować śmiecie na rynku i wio do DT. 35 minut postoisz, w tym czasie pojdziesz robić co innego. :)
    Co do królowej - Antyk ze śr 30+, tak aby hity na poli wynosily bez kryta ~1000+. Jest taki szamanek 54, BuffWwEser ( chyba dobrze ; < ), popatrz sobie na jutube. (:


    Najlepiej to będzie jak wbijesz 35, zrobisz bojowca i na metki w m2 :tak: