Wybór EQ - item vs. item

  • Wez ta z kd+4 dozbieraj te kilkanascie kk zawsze ten 3 % bloku sie przyda i ten % szybkosci

  • Zdecydowanie lwia z KD+4 w m2 i tak nie podniesz z czystym eq +9 i powinieneś dołożyć bony z 20lvli i spróbować tasnac jak najwieksza wartość ataku

    GG 50663222 SELL EQ 5B RÓZNE

  • Ja już kupiłem te z PZ ;d to nic spróbuje odkręcić cały biznes.

  • Stal woj+6 5b 1500 pz 10 do pz 15 dwureka 5 do pe 6 szybkosc zaklecia kd deffa speeda uchylenia+4
    albo
    Stal woj+9 5b 2000 pz 50 wartosc ataku 10% blyskawice 6% miecze 3% do PE kd deffa+4 i 2 spalone.
    Co będzie lepsze do expa? Mam 75lvl, chodzi mi głównie o metki w red lesie, piekle, ewentualnie v2/grota

  • Wybrałbym tą +6, % do pz jest ważny, ale przydałoby się w niej zmienić kd z defa na uniku

    "W życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem"
    Candia | Andros | Shinsoo


  • Stal woj+6 5b 1500 pz 10 do pz 15 dwureka 5 do pe 6 szybkosc zaklecia kd deffa speeda uchylenia+4
    albo
    Stal woj+9 5b 2000 pz 50 wartosc ataku 10% blyskawice 6% miecze 3% do PE kd deffa+4 i 2 spalone.
    Co będzie lepsze do expa? Mam 75lvl, chodzi mi głównie o metki w red lesie, piekle, ewentualnie v2/grota


    Jeśli chodzi o metki w red lasie i piekle to ta 2 stalka ale do expa w grocie lepsza ta z 10 do pż


    TASMANIA


    aaDeHaDee Vii


    /\
    |


    ZŁODZIEJE
    UWAŻAJCIE NA NICH

  • Stal woj+6 5b 1500 pz 10 do pz 15 dwureka 5 do pe 6 szybkosc zaklecia kd deffa speeda uchylenia+4
    albo
    Stal woj+9 5b 2000 pz 50 wartosc ataku 10% blyskawice 6% miecze 3% do PE kd deffa+4 i 2 spalone.
    Co będzie lepsze do expa? Mam 75lvl, chodzi mi głównie o metki w red lesie, piekle, ewentualnie v2/grota

    Ja bym wzięła drugą stalkę, wyczyściła spalone kd i próbowała włożyć nowe. :p

    VgLjOCN.png

    Co mi panie dasz?!

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: Partyzana +9
    Kd: +4 pvp klasa
    Bony: 10l i 4 mniej ważne
    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia: Tryton +1
    Kd: +4 klasa
    Bony: 10l+ wbudowane 3l
    Przeznaczenie: PvP
    Dodatkowe informacje: Co będzie lepsze do PvP dla mentala 80lv?


    Moderator Feyrah:
    Przeniosłam do odpowiedniego tematu.

    Edited 2 times, last by Feyrah ().

  • Powiem ci tak że w tej sytuacji to wszystko będzie zależne od abs przeciwnika.
    Jednak jeśli myślisz expić dalej to bierz śmiało tryta na 86 będziesz mógł już +7 nosić więc na pewno będzie lepiej siekał niż parta

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: naszyjnik z bialego +9
    Bony: 1,5k hp 8 odmlenie
    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia: Jakiś złoty / atmestyt / lezki hp + strzały
    Bony:hp + strzały
    Przeznaczenie: Exp na spocie
    Dodatkowe informacje: wojownik body 90 lv po biologu , 19k hp, 20 do pz , 30 strzały , 38 bloku , 45% na diabły i 8% omdlenie

  • Myślę że te dwa itemy są dobre , gdybym miał wybierać dozbierałbym kasę i kupił te dwa itemy na mentala broń jednoręczna + broń 2 ręczna w eq na wojnach czy zadymach robi swoje , mental ma taki + że może od razu zmienić sobie broń nie musi czekać na aurę co za tym idzie np na wojnie czy zadymie wystarczy że zauważysz że ktoś się ubrał np na miecze zakładasz 2 rękę i wtedy jesteś w lepszej sytuacji , no chyba że ktoś ma eq wojenne ale zawsze w tym wojennym eq może mieć np mniej na miecze czy 2 rękę .


    Podsumowując . Kup te dwa itemy :)

  • Do expa w grocie wybraĺbym pz+strzały, 8 omdlenia powinno wystarczyc a abs na strzały nigdy za dużo

    "W życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem"
    Candia | Andros | Shinsoo

  • Do expa w grocie i bossów/metków
    Do wyboru:
    1) FENKI KRYT+PZ
    2) FENKI OMDLENIE+PZ


    Które będe lepsze ?


    ps. buff bedzie mial 50 % kryta, w eq mam 20%
    omdlenie mam 8% w eq

  • Do expa w grocie i bossów/metków
    Do wyboru:
    1) FENKI KRYT+PZ
    2) FENKI OMDLENIE+PZ

    Jeśli masz takie buffy i w eq dodatkowo 20% na kryta , to wybrałbym opcje z omdleniem , im więcej wchodzi omdlenia tym częściej boss stoi i nie bije skili . Tak samo przy metkach czasem jak wypadnie większy spot to te omdlenie może pomóc i zatrzymać kilka mobów byś mógł zregenerować hp .

  • Witam, z aura g-p, na 55 - 70 lvl , tylko exp i bicie metkow .


    A) Rib +9 39 sr 8 sila 10 dt kd potwora smierci 3 - którego posiadam.


    B) Rib powiedzmy 40sr 2x +4


    C)Fms powiedzmy 40sr 2x +4


    Co najlepiej biłoby? Orientuje się ktoś ile sr to 8 siły wyrówna ?
    Jaki fms/ rib musi być minimalnie,żeby zastąpić tego mojego ?



    GG 51024070

  • 100% rib im wyższa wartość ataku tym mniej % zastąpi Ci starego czyli polecam kupić jak najlepsze śr z KD+4 i ciągac aurę p, 8 siły to nie dużo gdy już dojdziesz do aury p zrobisz matowe i znajdziesz zbrojke 50wartości to w tym ribie 40 z KD +4 bd bił więcej, ogólnie maksuj wartość jak najwyższe śr i kryt się przyda jęli chodzi i metki c:

    GG 50663222 SELL EQ 5B RÓZNE

  • Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: Epik+2 2k HP, 10strzały, 2 do pż
    KD+4 Blok, Strzały, Speed


    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia: Epik+2 1k HP 10 do pż
    KD+4 takie same


    PRZEZNACZENIE: EXP w Grocie
    Dodatkowe informacje: Póki co posiadam tego pierwszego epika. Razem z nim mam 17.200 PŻ, 7 do PŻ, 53% na strzały.
    W przypadku tego drugiego epika miałbym 16.200 PŻ, 15 do PŻ, 43% na strzały.


    Posiadam wojownika Body 82lvl.

  • Na wstępie od razu chciałoby się powiedzieć: wybieraj pierwszego bez zastanawiania się. Jednak pokazałeś obie konfigurację które posiadałbyś przy założonym z każdym z epików. Moim zdaniem 43% na strzałki jest wystarczająco i warto zapakować to 15% do pż, dlatego polecam epika numer 2 :) Do tego zaopatrz się w dużo kryta, bo bon x% do pż działa na krytyku, a wiadomo że jak siądzie na hicie z kryta, to doda więcej do pż. Uważaj jednak, bo ten bonus nie uwzględnia średnich obrażeń broni ;)

    :minigun: METIN2 :fie: PVP :rocketlauncher:
    Kanał
    :ninja: Tianse17 :ninja:
    Zachęcam do subskrypcji oraz :thumbsup:


    Na kanale również tematyka metin2: prezentacje wolfman, 6-sty skill, alchemia i wiele innych :thumbup:

  • Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedną kwestię.


    Przedmiot I
    Nazwa i stopień ulepszenia: Sokola+9 10 Grota NNO 12Wit


    Przedmiot II
    Nazwa i stopień ulepszenia: Sokola+9 10 Grota NNO 6 blok


    PRZEZNACZENIE: EXP w Grocie


    Która się lepiej sprawdzi?


  • Ta z blokiem będzie lepsza.

  • Co lepsze smiertelna +7 z kd defa i uchylenie +3 bony 1.5k pz 10 do pz 2 niewazne czy stalka +6 z 1.5 pz kd speeda uchylki i uniku+4 do expa dt i na metki 70 przepraszam ze bez sygnatury ale na telefonie pisalem jestem mentalem

  • Co lepsze smiertelna +7 z kd defa i uchylenie +3 bony 1.5k pz 10 do pz 2 niewazne czy stalka +6 z 1.5 pz kd speeda uchylki i uniku+4 do expa dt i na metki 70 przepraszam ze bez sygnatury ale na telefonie pisalem jestem mentalem


    Ja bym wybrał śmiertelke i próbował ją wkuć na +9 i zmienić kd na uchylenia i speeda +4


    TASMANIA


    aaDeHaDee Vii


    /\
    |


    ZŁODZIEJE
    UWAŻAJCIE NA NICH

  • Nie bede jej kuł ani ke zmienial bo sie nie oplaca bo mam juz 71 lv wole poszukac jakiejs sstalkizeby miala chociaz 3 do pz

  • Teraz to stalki szukaj pz+% do pz / wartosc ataku tanio idzie kupic.