Misja Czarne złoto

  • Siema, wiadomo jak to jest z metinem, czesto sie buguje, jest sporo bledow do poprawy itd. Juz od kilku dobrych dni klepie krola Wobba- juz chyba z 5 dzien, ubilem go ze 100-120 razy a on respi 3x Kapitan Haak, Kapitanow musialem ubic minimum 1,4-1,7 razy (nie zbijam wobby tak szybko a caly czas ich respi). Probuje dropnac item do misji i tak sie zastanawiam czy jest ktos kto to wydropil czy jest to kolejny bug?

  • Witam Wszystkich metynczykow!


    Misję udało się ukończyć dzięki Pani @SerceNatury @MocLasu


    W misji jest blad!!!

    Gorączka złota – Metin2 Wiki (gameforge.com)


    Nie bijemy typowych Kapitan Haak, okazuje sie ze sa dwa rodzaje Kapitanow! Ten ktorego potrzebujemy zabic aby ukonczyc misje ma 101lv a nie 105! Respi się miedzy mostem a miejscem respienia sie Polifema!


    Redaktorow wiki.metin2.pl bardzo prosze o zmiane i uszmieszczenie odpowiedniej adnotacji odnosnie tej misji! Bedzie to duze ulatwienie dla kazdego!

    Edited once, last by Gracjan94 ().

  • Poprawione i dodna mapka wraz z miejscem występowania, mam nadzieję ze teraz będzie łatwiej.

    Elegancko :> Zdecydowanie to inaczej wyglada i nie wprowadza w blad. Dobra robota, dzieki! :)

  • Nie bijemy typowych Kapitan Haak, okazuje sie ze sa dwa rodzaje Kapitanow! Ten ktorego potrzebujemy zabic aby ukonczyc misje ma 101lv a nie 105! Respi się miedzy mostem a miejscem respienia sie Polifema!

    A więc jednak! Miałem identyczną sytuację. Kilka dni bicia i nic, a wracając do m1 ubiłem tego przy moście ot tak i z pierwszego poleciał itemek. Dotąd myślałem, że to przypadek, a to jednak reguła. =)

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Super, cały ubiegły tydzień także biłem niewłaściwe kapitany. Ostatnie dni odpuściłem sobie tą misję


    ... a zawsze zastanawiałem się po co jest ten osamotniony kapitan ... Idę go zbić X/

  • Jesli bedziecie mieli jakis zastoj to tez dajcie znac! :> Po tej misji juz prawie koniec xD Zbilem juz z 50 Shrackow i nic. Zobaczymy kiedy wyleci :D Mam nadzieje, ze bije dobrego :rofl::rofl::rofl:

  • Zrobiłem już cały cykl tych misji na początku roku. Nawet kilka z nowego cyklu w instancji Razadora mam już zrobione, ale z powodu braku drugiej postaci nie mam możliwości, aby tam wchodzić.


    Co do tych Shracków to współczuję. Bardzo długo się z tą misją męczyłem. =)

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Zrobiłem już cały cykl tych misji na początku roku. Nawet kilka z nowego cyklu w instancji Razadora mam już zrobione, ale z powodu braku drugiej postaci nie mam możliwości, aby tam wchodzić.


    Co do tych Shracków to współczuję. Bardzo długo się z tą misją męczyłem. =)

    Przynajmniej wiem na co sie szykowac, dzieki :>

  • Przydatna informacja, też biłem niewłaściwych kapitanów. Teraz weszło za 1. Ależ ktoś nas wpuścił w maliny tym wpisem na wiki. :)

  • Przydatna informacja, też biłem niewłaściwych kapitanów. Teraz weszło za 1. Ależ ktoś nas wpuścił w maliny tym wpisem na wiki. :)

    Niestety, grunt ze juz wiadomo o co chodzi :D

    Teraz zastanawiam się czy dobrego shracka bije na guantama xd bije bije i nic :D


    Czy to jest aby na pewno ten Shrack?

    Kapitan Shrack – Metin2 Wiki (gameforge.com)


    Zastanawiam sie bo juz tylu ich ubilem i nadal nic :swir::swir:

    Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().