Szaman Smok (Buff) vs grota

  • Witam,

    mam pytanie, a mianowicie.

    Będę puszczał mojego Daggera na autołowach w AV2 i mam dylemat. Potrzebuje także wyexpić Buffa do 95. Postawiłbym szamana razem z ninja w pt, ale przez większość czasu nie będzie mnie przy kompie i boję się, że postać ciągle będzie zabijana przez moby. Czy taki buff z podstawowym eq na żywioł + kostiumy, Bambusem +9 śr 30, bez alchemii i skillami 3xP (Pomoc, Błogo, Odbicie) da rade sobie sama expić w grocie ? Najpierw Ninja wbije 95, a później puściłbym Buffa. Co o tym myślicie ?

  • A nie lepiej kupić auto łowy na bufka, i ustawić samo wstawanie? Postawić go na bengalu, założyć eq z bonusem do PD i niech sobie expią razem.

  • A nie lepiej kupić auto łowy na bufka, i ustawić samo wstawanie? Postawić go na bengalu, założyć eq z bonusem do PD i niech sobie expią razem

    Tak chciałem zrobić. Tak jak napisałem wyżej, że będę przy kompie co godzinę, żeby założyć nowe PD, a nie chce, żeby buff ciągle padał i tracił expa przy wstawaniu.

  • Na auto łowach buff jak padnie to długo leży zanim wstanie. Jak stracisz expa to 800k czyli pół spota co kilka/ kilkanaście minut. Tak będzie najszybciej.

  • Padać będzie na 100% ją też tak expilem z szamanką ale to nie miało zbytnio sensu bo niby autolowy działają kupiłem co z tego jak to jest tak zbudowane że co 30 min wracałem sprawdzić jak tam idzie exp a woj w innej komnacie czyli buffka expa nie dostawała albo woj expo a buffka tepła na paczatek groty po padła a wstawanie nie zadziałało

  • Setki jak nie tysiace postaci zostalo tak wyexpionych. Jak najbardziej ma to sens i to dziala. Buguje sie zawsze wszystko, bo to metin2- gra dla ludzi o mocnych nerwach 😁

  • Dobra, ubiorę Szamana pod błyski i niech sobie powoli działa . Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Temat można zamknąć.

  • SauBaar

    Closed the thread.