Oszustwa na shopach

  • błąd paralaksy, a wracając do wątku głównego to osobiście polecam przełożyć wony na drugą postać dla bezpieczeństwa. Zostawić sobie z max 5 won i trochę yang, by nie przekraczać magicznej wartości 8 won. Nie jest to rozwiązanie idealne i dosyć upierdliwe.

  • błąd paralaksy, a wracając do wątku głównego to osobiście polecam przełożyć wony na drugą postać dla bezpieczeństwa. Zostawić sobie z max 5 won i trochę yang, by nie przekraczać magicznej wartości 8 won. Nie jest to rozwiązanie idealne i dosyć upierdliwe.

    Nie dość, że gra ma masę błędów typu „Nie można otworzyć klienta gry” czy notoryczne wywalanie klientów z byle widzi mi się gry to jeszcze gracze mają przekładać wony i tracić czas by nie dać się okraść czyhającemu na okazje złodziejowi xd to brzmi tak absurdalnie, że głowa boli, bo to trochę na zasadzie nie noś karty, czy portfela ze sobą do sklepu to cię nie okradną xd, a najlepiej, jakbyś z 5 zł miał przy sobie… takie zachowania trzeba tępić, jeśli gość (złodziej) nie umie się dorobić swojej kasy, to niech nie wiem strzeli sobie w łeb najlepiej zrobi przysługę ludzkości. Przez te notoryczne błędy klienta gry i tak ludzie tracą masę czasu, a to GF powinno zależeć na graczach by Oni mieli jak najlepiej, a nie by gracze kombinowali.

  • Jest takie przysłowie "chytry dwa razy traci".

    Zastanów się 2 razy zanim coś kupisz, a nie lecisz na "okazję", bo: "jakiś nub wystawił za niską ilość Yang, to się wzbogacę na nim..."

    Gdyby ludzie "włączyli" myślenie, wówczas tego typu proceder szybko by upadł.


    Niezależnie czy się nam to podoba czy też nie; Każdy ma prawo wystawić przedmiot za tyle, za ile uważa. To, czy taki przedmiot się sprzeda, to już inna historia.

  • sam sie pewnie nadziałeś i teraz plączesz. Jak sie klika na pale to sie placze. Sam raz kupilem odlamek za 8w z hakiem. Czy byłem wkurzony? Jeszcze jak, ale na siebie, potem zaczalem sie smiac ze swojej glupoty. Pozatym nie nazwał bym tego oszustwem a sprytem, przecież pisze za ile jest dany item, dodatkowo ceny na szkle sa sortowane cenowo.

    Bardziej denerwująca kwestia jest "sklep w zarzadzaniu"

    Podejście do gracza pozostawia wiele do życzenia. Nie chodzi o to czy ktoś dał się złapać na oszustwie czy nie. Chodzi o sam fakt że ktoś to robi monotonnie. Również jestem za zmianą czcionki na szkle , jeżeli coś kosztuje powyżej 1 wona można by zrobić grubszą lub inny kolor.

    :chunjo::beer::monster:

  • SauBaar

    Closed the thread.