Sura WP. Czy STRACH działa?

  • Czy umiejętność "Strach" u sury WP działa prawidłowo? Chodzi mi konkretnie o to czy agresywne moby, o mniejszym levelu niż mój, będą mnie goniły jeśli mam "strach" odpalony.


    Pytam, ponieważ mając 105lv, łapie agro od mobów w zaklętym lesie, co mają 102lv.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Mogę gdzieś sprawdzić na jakie moby działa?


    A inna sprawa, do jakiego statusu powinno mi dodać tą wartość "-37% siła ataku wroga" ze strachu? Bo szukałem pod "C" w tej strzałeczce ale dodaje mi jedynie 37% do "szansa na unik strzały" a do "odp na obrażenia" mi nic nie dodaje :/

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • dziala napewno te 37%, wystarczy nie odpalic strachu na spocie bez lucznikow i tez widac duza roznice


    ta funkcja na agresywne potwory tez dziala, ale nie wiem czy sa jakies inne kryteria jak pisal xenon

  • dziala napewno te 37%, wystarczy nie odpalic strachu na spocie bez lucznikow i tez widac duza roznice


    ta funkcja na agresywne potwory tez dziala, ale nie wiem czy sa jakies inne kryteria jak pisal xenon

    Z tego co kojarze to zeby Cie nie gonily i noe atakowaly to musis byc roznica lvlowa, wieksza niz 8

  • SauBaar

    Closed the thread.