Regulamin działu Wideoteka YouTube

 • Regulamin działu

  Wideoteka YouTube

  I. Wprowadzenie

  Dział jest poświęcony publikowaniu filmików z gry Metin2, promowania własnego kanału YT z zawartością związaną z grą, zapowiadania stream'ów, a także do dyskusji na temat filmików. Na obszarze całego działu obowiązuje Regulamin Forum.

  II. Zasady ogólne

  W dziale istnieje kilka zasad, o których należy pamiętać:

  a) Każdy YouTuber ma prawo do dwóch tematów. W pierwszym temacie zamieszczane są nagrania, informacje o kanale, zapowiedzi streamów oraz inne ważne informacje, tylko przez autora wątku. Drugi temat służy do dyskusji o wrzucanej zawartości przez danego YouTubera i mogą w nim wypowiadać się wszyscy zainteresowani.

  b) Tytuł głównego wątku z zawartością kanału YT/Twitch musi zawierać jego nazwę.

  c) Każda wypowiedź musi być odpowiednio uargumentowana. Nie można ograniczać się do pojedynczego słowa lub emotki.

  d) Na stronie głównej forum będzie prowadzona tabelka z terminami streamów. Każdy YouTuber może wysłać do Administratora Forum wiadomość z prośbą o dodanie zapowiedzi swojego streama (najlepiej min. 24h wcześniej). W wiadomości prosimy o podanie linku do kanału YT/Twitch, daty streama, nazwy gracza oraz serwera.

  e) Promowane na stronie głównej forum mogą być tylko streamy z kanałów, które nie posiadają contentu z nielegalnych serwerów, ani nie łamią innych zasad opisanych w Regulaminie Forum. Zespół Metin2 zastrzega sobie prawo do weryfikacji kanału YT/Twitch przed zapowiedzią streama.

  f) Wideoteka może zostać zamknięta na prośbę autora tematu, gdy autor wątku jest nieaktywny przez 3 miesiące lub nie zostały opublikowane żadne materiały w ostatnich 3 miesiącach od ostatniej aktywności. Dodatkowo o zamknięciu tematu w szczególnych przypadkach może zdecydować Administrator Forum.

  g) W dziale zastosowano etykiety opisujące zakres tematu (główny, czy do dyskusji).

  h) Edycja bez ograniczeń dostępna jest tylko dla osób prowadzących wideotekę. O takie uprawnienia można ubiegać się u Administratora Forum.

  III. Niedozwolone treści

  W dziale tym zabrania się:

  :arrow: zamieszczania treści zabronionych przez Regulamin Forum,

  :arrow: zamieszczania tematów i postów niezwiązanych z tematyką działu oraz nie wnoszących nic do dyskusji,

  :arrow: pisania kolejnych postów w sytuacji, gdy autor wątku poprosił o zamknięcie tematu,

  :arrow: pisania postów przez osoby postronne w temacie z zawartością kanału (od tego służy temat do dyskusji o danym kanale).

 • *Aktualizacja*


  Nowa treść zapisu II. Zasady ogólne:

  "f) Wideoteka może zostać zamknięta na prośbę autora tematu, gdy autor wątku jest nieaktywny przez 3 miesiące lub nie zostały opublikowane żadne materiały w ostatnich 3 miesiącach od ostatniej aktywności. Dodatkowo o zamknięciu tematu w szczególnych przypadkach może zdecydować Administrator Forum."