BRAK SM ZAKUPIONYCH BLIKIEM

  • Hej,

    dziś o godzinie 00:05 ( gdy zobaczyłem ofertę happy hour) zakupiłem BLIKIEM za 500 zł smocze monety. Zakupienie odbyło się normalnie, bez błędów. Pieniądze z konta bankowego zostały pobrane, natomiast SM jak nie było tak nie ma.

    Z początku myślałem, że zakup SM za wyższą kwotę i ich dostarczenie na konto może się przeciągnąć w czasie, niż jeżeli bym kupował owe monety za niższą cenę, ale minęło już 14 godzin i dalej bez zmian.


    Na maila dostałem wiadomość o zarejestrowaniu nowej transakcji płatniczej w Serwisie Przelewy24, natomiast jeśli sprawdzam aktualny status transakcji to wyskakuje to:

    ,,Status transakcji: NIEDOSTĘPNA

    Dane Twojej transakcji nie zostały znalezione. W celu uzyskania informacji o statusie, skontaktuj się ze sprzedawcą".


    Prócz tego maila zawsze po zakupie SM dostawało się drugiego maila od Gameforge o potwierdzeniu zamówienia (faktura), ale jak można się domyśleć jego nie mam.


    Tak więc, to już najwyższy czas żeby męczyć support w języku angielskim o rozwiązanie problemu czy to normalne, że po kupnie blikiem po 14 godzinach dalej nie mam sm na koncie ?


    Dodam tylko, że za każdym wcześniejszym razem jak kupowałem SM (tyle że za niższą kwotę, za 5 stów doładowywałem pierwszy raz i pewnie już ostatni) to SM przychodziły momentalnie.

  • Przelewy24 po około 48h zwrócą wam kasę polecam PayPal :)

    [size=10]„Człowieka nie należy oceniać po słowach, lecz po czynach”





    ChupS


    kacpersprys


    CiekawY

  • A więc gdyby był ktoś ciekawy, to po napisaniu do supportu, kazali zgłosić się do paymentwall supportu , ponieważ zamówienie nie zostało w ich systemie jeszcze przetworzone. Na szczęście nie musiałem tego robić, gdyż wszystkie SM (wraz z bonusem happy hour) dotarły na konto 30 minut później.


    Temat można zamknąć, no chyba że ktoś boryka się z identycznym problemem, to śmiało może pisać tutaj.

  • Omijaj płatności blikiem powyżej 101 zł w metinie, nigdy nie dochodzą od razu. Najczęściej w okolicach 48h. Na 3 ostatnie próby nigdy nie było ich wcześniej niż za dwa dni natomiast wszystkie inne płatności w czasie max 1 minuty.

  • chodzi o płatność przelewy24, już miałem tak 3x jak niżej opiszę, lepiej płacić online banking


    Zawsze dzwoniłem gdy miałem taki problem do przelewy24, mówili że z racji bezpieczeństwa potrzebują podwójną weryfikacje czy coś w tym stylu, podają Ci maila i masz tam wysłać Prośbę o dodatkową weryfikację z potwierdzeniem przelewu pdf. Piszesz czy chcesz zwrot gotówki czy by szło dalej. W najbliższym dniu robocznym dostajesz sm jeśli się zgodziłeś na nie cofanie transakcji, nawet jesli minął HH, dostajesz z bonem


    Pozdro


    RM8rguB.png

    Edited once, last by start20201 ().

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny