Posts by ChupS

    Najlepiej jakby w ogóle dali co tydzień każdemu po 600 blasków do eq za friko, a co!


    Nadal bezsensownie porównujecie serwery eventowe do Polski, kiedy ten pierwszy z założenia ma być łatwy, natomiast ten drugi przeciwnie. Na Polsce w grudniu blaski były bodajże 3 razy - płacz, bo blaski za często i straciły wartość. Są rzadziej to tez źle, bo nie ma jak zarobić. Zdecydujcie się w końcu.


    Dlatego też macie wybór, nie radzisz sobie z poziomem trudności na Polsce to jazda na eventowy i kończymy wylewanie żali. :)

    Gdy bym wiedział jak zakładałem konto na czym dokładnie polega serwer eventowy i że przekształca go w misz masz rumuńsko języczny w życiu bym tam konta nie założył :)

    A server Polska akurat jest prosty jak barszcz jak się ma trochę złotówek do za inwestowania :)

    Siema

    KuramaPower wróciłem do gry też po 10 latach przerwy pod koniec stycznia tego roku powiem ci tak Alchemia zepsuła Metka :)

    Jeżeli masz czas na grę powiedzmy 4-5 godzin dziennie dasz rade do gonić topkę, jeżeli grasz tak jak ja max 2 godziny dziennie to jest spory problem właśnie z Alchemia.

    Wbić lvl i skile na conundrum to nie problem faktycznie jest sporo eventów, ale przez 4 miesiące grania nie dorobiłem się nawet alchemii matowej :)

    Tak jak ktoś wyżej na pisał bez alchemii brak porządnego dmg, przez 4 miesiące zrobiłem sure wp 105 lvl i Bodziaka 80 lvl obydwaj maja skile na P ale śmieszne obrażenia maja w metki o Bosach nie wspomnę, najgorsze że gracz który gra rok czasu pod kątem Alchemi zawsze będzie miał przewagę nad tobą.

    Ale jak masz ochotę po pracy po grać rekreacyjnie to polecam Conundrum :)

    Ja bardzo często zostawiam postać na noc na auto łowach i tez nie odpisuje ciekawe ile razy na mnie już poleciał ticket :D

    A co do zbierania itemków to jest banalny sposób w win 10 ^^ tylko trzeba widzieć jak to uruchomić :)

    koniecmetka możliwe, ze tak jest. Robiąc zakup na oficjalnej stronie niezbyt patrzę na nazwę odbiorcy.

    W tej sprawie jednak zamiast od razu oskarżać kogoś o złodziejstwo lepiej spytać wszystkie elementy biorące udział w przepływie pieniądza. W końcu gdzieś te pieniądze są.

    Morze nie powinienem się wypowiadać bo to nie moja sprawa ale jemu bardziej chyba chodzi o konto niż o te 50 zł :)

    Kasę bank pewnie w końcu oda jak ktoś tym zainteresuje ale na konto dostał stałego bana za zakup SM i to jest dziwne.

    Dziwna sprawa szkoda że nie masz jak się odwołać miałem taka sama sytuacje że kasa mi znikła z konta ale SM też nie dostałem pisałem na suport i okazało się że pośrednik nawalił (PayPal).

    Z tego co na pisałeś to nie twoja winna po proś może kogoś z Adminów może niech się wstawi za tobą i spróbuje wyjaśnić cała sytuacje i powodzenia.

    Mam surek bez alchemii na 105 lvl w metki bije po 4k bez kryta eq całkiem przyzwoite i stoi jak czołg ale dmg tragedia.

    Od soboty robię Bodziaka na 77 lvl już mam 4k dmg też bez alchemii aż mi się wieżyc nie chce że jest taka różnica a jeszcze na woju nie mam pasa butów na potwory i hełmu 105 lvl.

    Wiec albo sure bardzo z nerfili albo mam popsute Czarowne :D

    dobrze, że je zabrali, pierscienie powinny być okazyjne, a nie caly czas, gdy są na stałe to gdy z kims rywalizujesz w dropie czy expie to jestes zmuszony też mieć je cały czas, żeby nie odbiegać od reszty

    Nie z godzę się z tobą dla graczy którzy zaczynają dopiero grę bardzo przydatny gadżet.

    W zaklętym bijąc po 12k nie ma większego problemu to chyba nie jest takie ważne czy zbijesz metka w 10 sekund czy w 25 jak grałem archerem jakieś 6 lat temu i biłem metka na przylądku 1h z kryta po 3.5k to był problem na władcę to 15-16k i dla bodego ABS na wiatr

    Fakt nie nie ma problemu ale jak masz sure WP na 105 lvl z 60 na potworki i bijesz 4k bez kryta to jest Problem :D

    czekaj bo nie rozumiem, najpierw nazekanie ze eventy ciebie nie dotycza bo nie grasz na nich a pozniej nazekasz ze nie masz JESZCZE WIECEJ eventow akurat w te dni kiedy masz wolne :D[ciach]

    Nie gram w tygodniu nie mam na to czasu, mogę się założyć że hejterzy akurat graja na Serwie Polska :)

    Mnie mamusie nie na karmi i tatuś nie da kieszonkowego mam czas na grę tylko wolne dni.

    A że mam Majówkę bez wyjazdów to siedzę w domu i tez bym chciał skorzystać z profitów.

    I nie na pisałem że nie korzystam ze wszystkich eventów tylko z łowienia Ryb bo jest to nudne.

    Ale za to chętnie z korzystał bym z dodatkowego expa czy boosy po ganiać.


    Moderator Reverse:
    Zedytowałem cytat.

    Faktycznie dużo tracisz mając w maju bodajże 3 razy puzzle rybackie, piłki, blaski i codziennie po 8h dropu eventowego :D

    Nie łowie ryb to jest dobre dla dzieci bez eq i nie spędzam całych dni grając w metka dla tego jak jest 3 dni wolne od pracy to tez bym z tego chętnie skorzystał z profitów.

    Mam pytanie do Administracji Czemu Event jest tylko na Serwie Polska ?

    Czyli ja nie jestem Polakiem bo nie gram na serwie Polska i mnie Majówka już nie obejmuje ?

    Trochę to nie ładnie wygląda w pewnym sensie to dyskryminacja, to GF zrobił mnie w bambuko że gram na serwerze obcojęzycznym ( Condorum ) i mam z tego powodu jeszcze tracić super podejście GZ

    Witam wiem że tematów było multum tego typu ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi a na prawdę sporo szukałem i na polskim forum i nie tylko.

    Jak na 105 lvl jest z DMG ? Czy jest porównywalne czy jest sporo różnica, rozumiem że sporo zależy od eq ale przypuśćmy jak i alchemia i eq biolog będą na tym samym etapie kto będzie miał większe DMG ?

    Sura WP - ?

    Likan - ?

    I jakie miej więcej powinno być w Zaklętym Lesie na metki na bosy ?

    Z góry dziękuje za odpowiedz.

    Jakim sposobem ludzie biją w metki 20k ???

    Mam 50 na potwory na 105 lvl (suraWP) fakt bez alchemi bo gram od 4 miechów ale takie DMG ??

    Co do zarobku też mam z tym spory problem gram na condorum też nie bardzo jest z kim grać by pójść dungi.

    A siedząc codziennie w lesie to już rzygać się chce ;/

    Łowić ryb nie lubię a dropic alchemie na to trzeba mieć czas, a jak wychodzi zarobek na smoku ? i Ciężko się tam dostać ? dużo ludzi ?

    Jak masz pas na moby 9 z przetopami albo ogniste buty 7 zdejmij obczaj dmg potem ubierz obczaj różnicę dodaj to i sam oceń czy warto.

    Ps.

    Ja się bije nawet o 1 zreka 1 int 1 sr a ty się zastanawiasz nad 8 moby xD :crazy:

    Wróciłem nie dawno do gry i sporo się po zmieniało dla tego pytam czy sprzedawać czy wkładać :)

    ps: Jeszcze się nie dorobiłem Pasa i butów :D