TAMBOLA

  • Hej widze ze niektorym działa normalnie tambola a niektorzy maja juz drugi dzien cały czas te sama nagrode ktoś sie wypowiadal z "góry" na ten temat juz ?

  • U mnie też to samo. Właśnie też miałem pisać post :)

    Kitsune
    :8: :jinno:
    Wojownik Body 65+ ON

  • i tak nie trafisz glownej wygranej XD

  • Przyłączam się. U mnie 3 dzień główną nagrodą jest Szkrzynia z odłamkiem a jutro jakiś zając ....

  • Bardzo uciążliwy ten błąd .

    każdy ma smocze znaki ale co z tego jak nie wie co można wygrać danego dnia bo tego nie wiadomo.Czyli np po co wykorzystywać smocze znaki i wygrać kupon 1k SM jak można zrobić przelewik i doładować sobie sm.GF myślenie poziom mistrz

  • Dwa dni pod rząd do wygrania pudło z odłamkiem, a na następny dzień zwierzak mi potrzebny. I w oba dni kupiłem los na kolejny dzień, bo mi odłamki niepotrzebne. KAŻDEGO dnia kupony cofały się na obsrane pudło z odłamkiem i mimo, że je wygrałem to czuje się oszukany. A fakt, że administracja nie odpowie na zgłoszenia od kilku dni jest karygodny.

  • Ja dzisiaj wylosowalem chyba aktualna nagrode dnia. Dokladnie Pierscien Hydry, wiec nagrody dzialaja poprawnie i jest to tylko defekt wizualny. Jednak przydaloby sie widziec na co sie kupuje losy :|

  • 3 dzień z rzędu wygrałem pudło z odłamkiem, tombola nie działa

    Z tego co gracze zgłaszają (również na zagranicznych serwerach) nagrody dnia są inne każdego dnia, jedynie grafika jest ta z pierwszego dnia prezentująca Skrzynię Z Odłamkiem.


    Tutaj także stanowisko Ingolfa w tej sprawie:


    Lista nagród dnia w oparciu o informacje od graczy znajduje się na Wiki w artykule dotyczącym aktualnej edycji Tomboli: https://pl-wiki.metin2.gamefor…la_2020_-_edycja_wiosenna

    Metin2 Wiki Logo

  • Z tego co gracze zgłaszają (również na zagranicznych serwerach) nagrody dnia są inne każdego dnia, jedynie grafika jest ta z pierwszego dnia prezentująca Skrzynię Z Odłamkiem.

    Powiem tak, grafika jest błędna, ale pierwszego dnia nie miałem ochoty na skrzynię z odłamkiem więc kupiłem na zwierzę, które miało być następnego dnia. W dniu kolejnym oczywiście losy przeszły na kartę z grafiką pudła z odłamkiem (miało być zwierze) i wygrałem nagrodę dnia, czyli pudło z odłamkiem. Błąd chyba miał być czysto wizualny, a wychodzi na to, że straciłem z 200-300 znaków by wygrać coś w co od początku nie inwestowałem. Powinna zostać wprowadzona refundacja wszystkich kuponów za jeden dzień tomboli (w kolejnych dniach błąd był znany).