Problem z Kontem po Fuzji.

  • Witam
    dzień: 20.11.18
    Szczegółowy opis problemu: Problem z zalogowaniem się na serwer Etolin po Fuzji, postacie z Samos. Wpisuje login oraz hasło, loguje się do gry i ekran jest czarny, nie ma okna wyboru postaci nie ma nic, jedyne co mogę zrobić to przycisk "ESC" i wraca do wyboru serwerów.
    Problem pojawił się gdy wyskoczył mi wybór królestwa a ja wylogowałem, Gdy zalogowałem się ponownie wyskakuje czarny ekran.
    Na koncie znajdują się postacie i to kilka.
    Na tym samym koncie loguje się na serwer Jawa i wszystko jest okej. Loguje się jest normalnie, wyskakuje okno wyboru postaci oraz wchodzę do gry. Inne konta logują się też bez problemu.
    Na innym Laptopie też jest wyżej wymieniony problem.
    Pisałem do Support odpisali mi żebym przesłał pliki sysser, z dnia 20.11 lecz tu tez jest problem bo tych plików jest 11 (można wysłać max 3 pliki) Nie da rady ich spakować bo support nie obsługuje plików rar. Niektóre też przekraczają wartość 2048kB.
    Jak z tym sobie poradzić?
    Jak wysłać do supp pliki ?
    Jeśli nie da się przez support to proszę o kontakt z Adminem- INGOLF przez forum. może tutaj się uda to wszystko przesłać.

  • Wyślij po 3 pliki w każdej odpowiedzi aż będzie 11.
    Dopisz by limit załączników zwiększyli :)
    Niestety tylko support pisz, my ci nie pomożemy.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Witam! Mam ten sam problem, zalogowałem konto wyskoczył wybór królestwa, wyszedłem esc, przy ponownym logowaniu czarny ekran, na stronie metina loguje się lecz w zakładce postaci jest pusto. Na koncie była postać z 70 lvl.

  • Okej dzięki wielkie.
    Sprawa załatwiona, czekam już tylko na przypisanie postacie do królestwa.
    Dzięki wielkie Ingolf za pomoc :)


    Temat można zamknąć.
    pozdrawiam

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny