wp i grota exp

  • witam mam surke 79 lvl
    skile ostrze i wirek p reszta m9 (strzach zbrojke)
    truta +9 sr 40 98 diably 71 blyski (moge wbic dodatkowe 20 na diably w wizerunku broni)
    mam peta boczusia alchemia prawie cala (matowa a granat bez skazy )
    znacie juz mojego wp gdzie polecacie expic aktualnie daje rade na maxi maxi prawie wybijam spota (zostaje kilka magistrantów ) zostac tam? czy na sub1/2 isc ? chodzi mi o najszybszy exp by nie czekac na resp mam 200% expa jak jeszcze cos o eq wpisc to piszcie ... dziekuje za odpowiedzi

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • Jak już zostało napisane, maxi maxi to najlepszy spot. Lepszego nie szukaj, bo nie znajdziesz : > Na presuby idzie sie, gdy nie wyrabia się na maxi.

  • ogl wyrabiam się tylko te omdlewanie co kilka sekund denerwuje ... komendanty wmiare im pz zbijam lecz gdy zostaje im minimum pz to jak by jakas odp im się by włączyła bije im ok 4-5.5 k z krytem zastanawiam się czy warto inwestowac w talizman +1

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • To exp z buffem.To najlepszy spot a z Twoim eQ poprostu narzekasz.

    Edited once, last by Shadow ().

  • kup ten talizman I nie jojcz :phatgrin:


    zawsze mozna isć na spota bez komendantów


    niby tak i tak zrobilem aż do 85 lvl potem na komendantach łatwiej ... teraz 89 prawie jest i cięzko było by wbić 90-95 bez komendantów i magistrantów

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • Bez magistrantów da rade wbić poprostu więcej h trzeba poświęcić na expa ;p

  • Bez magistrantów da rade wbić poprostu więcej h trzeba poświęcić na expa ;p

    jakies 10x więcej;)
    Na zwykłych to można co najwyżej peta expic, ewentualnie wieki autolowy stawiać, inaczej to udręką.

    Wetar Szaman Healer 112+

  • jakies 10x więcej;)Na zwykłych to można co najwyżej peta expic, ewentualnie wieki autolowy stawiać, inaczej to udręką.

    Ja to wiem ;) Autor posta nie lubi break dance na zinach xD

  • SauBaar

    Added the Label Sura