ninja 60-65 profesja i przyszłość

  • witam
    ogólnie gram wp (taki dropek na dc yang odlamki )
    chciał bym zrobić postać pod pvp w przyszłości główna postać
    pytanie co by było lepsze dager czy archer zaczynając przygodę od 65lv chciał bym by postać w przyszłości była samodzielna w expie dropie dungi i dobra w pvp
    kusi mnie archer ponieważ kosa w pvp ale nwm jak będzie np na 80-90
    co myślicie kogos polecacie ?
    eq 5bon mam z magia abs ludzi szarfa 20% z feniksem itd

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • wole ze skili dlatego mysle nad archerem ale nwm czy na wyszym lvl taki archer bd gorszy pod exp drop

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • No daggerem też się bije ze skili xd
    A czym się różni archer A dagger w expie? Przecież żaden nie ma skili które dodają dmg ani nic. To I to będzie bić sztyletami albo truta.

    :???:

  • Jeśli planujesz expić "własnoręcznie" to dla mnie (osoby grającej daggerem) archer wydaje się mega nudny w expie. Masz skille, ale w ogóle z nich nie korzystasz, bo bijesz sztyletami, a nie łukiem. Jakiś archer zechciałbym to zdementować lub potwierdzić? Aż zainteresowałam się tematem :D

  • Jeśli się potrafi mądrze grać każdą postać rozwiniesz do zadowalającego stopia, jeśli się nie potrafi ich mądrze spożytkować to żadne nakłady finansowe nie pomogą X/ Mój ulubiony tekst: go for whatever floats your boat. Wydajesz się być już nastawiony na grę archerem, więc im szybciej zaczniesz tym lepiej :saint: Skoro jest sporo wysokich leveli to znaczy, że w jakiś tam akceptowalny sposób da się expić na pewno.

  • SauBaar

    Added the Label Gra