Od czego zaczynać , jak zarobić? Sura 64lv zagubiony w Nowościach

  • witam, długo nie grałem i nie bardzo wiem co jak gdzie najlepiej robić mam surke wp 64lvl biolog dopiero KS klatw ostrze m6 zbroja m5 strach m2 zaczynam eq mam takie YY +9 uchylenia+4 spalone 3do pz/pe 1.5pz 15strzały1 nie istotny broń dla młodych bohaterów jeszcze przez parę dni później fms +9 śr 32 potwora+3 i spalony :/ (bardzo stary znaleziony na jednym ze shopow) sokola 9 czysta tym czasowo bransa z łez +4 5B 1.5kóz reszta mało istotne buty kozaki9 1.5K pz 15 2ręka 8spowo 4-6 wachlarze sztylety nasior 1lv +7 2K pz (1B) rogowy +7 5B 5do pracy 10 diabły rege od 20 (Ogólnie mix) dni 20orki 10dt 10grota 5lud 6% na drop :thumbdown::rofl:
    Teraz jest mnóstwo nowości szarfy alchemia talizmany itd..
    I teraz pytanie wbijać75lvl ogarnąć jakieś podstawowe eq (tarcza 61 nno+ coś[blok int lub dt] trute+6śr 40+ lub 9 śr 33+ nasior54 +9 5B jakieś quliny 5B i białko 9 5B 10do pz + coś[diabły/dt] :thumbup: ) czy może lepiej dobić65 skompletować eq robić skile i biologa? Jeśli tak jaką legendę włożyć jako pierwszą czy może najpierw zainwestować w taliznam? Ale jaki? Gdzie dropic odłamki tym lvlem? Chciałbym poznać wasze opinie jak będzie najlepiej zrobić w drodze do 120lvla :dash::pump::gamer::gamer::exp::???:

    :55: MistrzDiumar :shinsoo:


    Mentos14 Body 80lvl :auramiecza::rip:
    TONY86 -Body 94lvl :auramiecza::rip:
    CampeRR :cursing: WP 75 :rip:


    Gildia LUNE :rip::dash::cursing:;(


    CzarnaArmia :mkay::thumbsup::beer:

  • Siema, wedlug mnie oczywistym jest wbijac 75 lvl, nie ma sensu stac na 65, na 70 jeszcze dojdzie ci dodatkowy skill do czytania i ogolnie na 75 masz o wiele wiecej mozliwosci na rozwoj postaci oraz zarobek
    EQ masz spoko, do v2 wystarczy, a jako pierwszy kamyk w alchemii jasnym wyborem jest rubin, a o talizmanach bedziesz myslal na 75+

    Feniks -> Agronas -> Gromo -> Exandros :love: -> Serwandes :love: -> Solar / Negros X/
    TBD - > TORTUGA -> DIUMAR
    2008-201x






  • Siema, wedlug mnie oczywistym jest wbijac 75 lvl, nie ma sensu stac na 65, na 70 jeszcze dojdzie ci dodatkowy skill do czytania i ogolnie na 75 masz o wiele wiecej mozliwosci na rozwoj postaci oraz zarobek
    EQ masz spoko, do v2 wystarczy, a jako pierwszy kamyk w alchemii jasnym wyborem jest rubin, a o talizmanach bedziesz myslal na 75+

    czyli expic75 i najpierw zająć się alchemia tak? Teraz jest promo na skrzynie klasy myślisz ze warto kupować? A może lepiej zostawić Smy na Boosterpack lub szczeniaki bo powinny być na dniach a może są bonowac? (850Zm posiadam)

    :55: MistrzDiumar :shinsoo:


    Mentos14 Body 80lvl :auramiecza::rip:
    TONY86 -Body 94lvl :auramiecza::rip:
    CampeRR :cursing: WP 75 :rip:


    Gildia LUNE :rip::dash::cursing:;(


    CzarnaArmia :mkay::thumbsup::beer:

  • Tak, spokojnie exp sobie do 75 i zrób sobie podstawowa alchemie. A co do wydawania smów radzę poczekać aż będzie coś dobrego typu szczeniaki właśnie

    Feniks -> Agronas -> Gromo -> Exandros :love: -> Serwandes :love: -> Solar / Negros X/
    TBD - > TORTUGA -> DIUMAR
    2008-201x






  • SauBaar

    Added the Label Sura