Creator80 Emeryt

• Member since Dec 29th 2008
  • Last Activity:
Profile Hits
8,656
  • fiu fiu ale tłok :P

• Coś Ci się chyba pomyliło, ale szukaj, szukaj :> Jak to było w tej piosence: kiedyś Cię znajdę, znajdę...

• siema Carloso mam nadzieje cie spotkac na s24 :)

• Nemeh już dawno o tym wiedziałem ^^

• Czy wiesz ze...,, Dwie czarne obwódki wokół oczu pandy sprawiają, że trudno jest zobaczyć wyraz jej oczu.'' ??

• :phatgrin: Creator80 ! jeszcze jedne zablokowany post w moim dziale a powiesze Twoje zdięcie na słupie wysokiego napięcia :rofl:

• Cre a tor! Cre a tor! Zrob mi pomidora! xD

• Tak 80 to mój rocznik. Pozdrawiam jak zawsze gorąco fanów \o/

• czemu taki nick ? :D
    te 80' to tówj rocznik? :d

• Hmm widzę ze ostatni wpis do tej zacnej księgi miałeś w dniu moich urodzinek xD No to teraz i ja się dopiszę. Ciekawe kiedy obczaisz, że się wepchałam na czołowe miejsce w Twojej księdze. No ale dobra ja tu baju baju riki tiki <- wybacz musiałam xD, a miałam Cię ładnie pozdrowić i powiedzieć, że jesteś okropny uparciuch i jeszcze gorsza maruda. Tak więc pozdrawiam Cie i ściskam baaaardzo ciepluteńko bo bez Ciebie było by nijak xD Kukaczu xD

• zrób mi sygne ;<

• kicka mu z teamu ; > ja wiem, że bardzo mnie lubisz i masz do mnie słabość, ale nie musisz ciągle powtarzać że masz mnie na celowniku

• ;:p

• :*

• Najgorsze co mogło spotkac forum s13 ;]

• oleju, oleju i orzeszków solonych... choc nie wiem czy ci cokolwiek jeszcze moze pomoc
    a niby mieli do teamu 18+ brac^^

• Ahoj!!!!!!!!! ;(
    :devil::love::swir2::swir:

• Ja chceeeeeeee na Caaaaaaadieeeeeee! ;((;((

• Też Was kocham.

• Buziaki ^^
    :*:*:*:*:*

• NOOB

• a spróbuj nie zaakceptować znajomości, Flota już zbiera grupę rajdową... :evilgrin:

• Wpis próbny ;p

• Czesc Fineasz, cooooo dzis robisz?? :D

• W tym wypadku możemy rozpatrzyć prośbę o przyznanie pościeli z Astralem oraz modnej lampki nocnej w kolorze lilaróż z podobizną Iskarioth.

Z poważaniem , małpiszon :D

• :noob: człowieku, rozerwij się, a nie wiecznie poważny -,-

• Powiem Wam tyle: małpiszony jesteście. Wykonuje swoją syzyfową pracę, aby nam się żyło lepiej.

Pesymizm!

• O nie ! Żadnym warnem mnie nie zmusisz ! I tak nie dostaniesz pościeli z Astralem i modnej lampki w kolorze lilaróż z Iskarioth.

• A więc to jest nowe zuo patronujące SPAMowi? :]
    Życzę wytrwałości i srogości równie wielkiej jak Tiili :]
    i zapraszam do Zwoje Eridańskie (aka Początki Elitarnej Gwardii Unii) - by WhiteFog (ostatnie posty, temat ogarnąć czaaaaaaaaaas) ];->