Posts by EcRee

    Zbroisz się tam jak nie wiem co, a prawda jest taka, że robisz te 90%+ błyski + jak najwięcej na diabły i konczysz grote w tydzien/dwa na autołowach. Żadne uniki strzał czy absy na strzały nie są konieczne, możesz tam expic mając mniej niż 500 defa, bo robote robi Ci abs na błyski, hp też nie jest ważne :)

    Co drugi dzień przerwa.. Fakt zapowiedziana ale to już chyba lekka przesada .... zróbcie wkońcu coś z tymi botami i rumuńskim spamem dotyczącym sellania yangow..

    Nic z tym nie zrobią, bo w odróżnieniu do gry 2D, którą chyba każdy zna nazywa się Tib.. tam niemiecka firma miała jaja żeby zablokować dostęp do gry botom. Wszyscy twierdzili, że to będzie gwóźdź do trumny, a tymczasem oni mają się całkiem nieźle i przeżywają swój mały renesans, ostatnio 40k ludzi online... Nasz kochany cheat blocker zbiera info przez niewiadomo jak długi czas a później jak juz bot zarobi kupę hajsu i wprowadzi cały swój syf na rynek to łaskawie może dostać banicje po kilku tygodniach farmienia... Botów nie powinno dać się nawet odpalić, a nie że ludzie robią to na masową skalę i śmieją się normalnym graczom prosto w twarz :)

    Szkoda na te 5 lvli marnowac bron bohatera.


    Ostatnia broń młodego bohatera jest na 70 lvl i możesz ją odebrać nawet na 120 poziomie, jednakże jeśli nie wykorzystałeś poprzednich broni to one przepadają :)

    Biłem na autołowach od 76 do 95, ale surą WP. Miałem pd z IS, pd z lasu i mikstury mądrości. 100% na diabły i 70% na błyski. Plus minus zajęło to jakieś 36h. Biłem Presub1 lub maxi maxi. 3k z hitów to mówisz o komendantach czy o słabych setaou? Jeśli o słabych to ja w nie biłem po 5k bez kryta ( przyda Ci sie talizman błyskawic+1 lub mityczny granat w alchemii)

    Może komp Ci nie ogarnia. Mnie przez 3 dni korzystania ze szkła tylko raz wywalilo jak sie do kola zbliżylem. A przeglądam market na Amicici więc sklepow jest od zatrzęsienia

    Przede wszystkim nie ładuj teraz w ISa jak nie ma happy hour, chyba ze symbolicznie za 50 zeby kupic skrzynke na start za 147 czy tam 149 Sm ( pierscien expa, rekawica, moneta i powiększony magazyn na 30dni) i do tego o ile Sm starczy to w sumie obecnie krolika mozesz wziac albo nuggeta. Tyle na poczatek Ci w zupelnosci wystarczy

    Nowe serwy Amicicia i Carptura to coś w stylu starych serwerów bez jakichkolwiek szkat ucznia, broni młodego bohatera czy innych eventów. Coś co je wyróżnia to bonusy expa i dropu przez pierwsze 4 tygodnie i ogrom botów wszędzie gdzie da się zdobywać ulepszacze :thumbsup:

    Jak corundum to mozesz zrobic sobie wp do 61 jako fajnego dropka na blaski/pilki a w bodego to bedziesz musial fest zainwestowac bo 75 lvl to w sumie martwy przedzial i radzilbym klepac wtedy 95... Zalezy ile masz czasu, checi i kasy do wydania

    Hej, przed minutką wpadł mi jednodniowy banik za stawianie przeszkadzanie graczom w korzystaniu z NPC. Żeby było śmieszniej potrwa on 12h i powód bana był napisany po rumuńsku. W takim razie od dzisiaj ja również będę raportować wszystkie sklepy przy handlarce czy kowalu. Pozdrawiam :rofl:

    Ja już sobie odpuściłem - chciałem sobie buffy wyexpić póki są liderki za free. Ale w m2 nie ma takiej możliwości, bo bot goni bota i jeszcze do tego lagi dochodzą jak z każdej strony są całe spoty ściągane :)

    Przeleciałem zaledwie 3 ch i znalazłem w 5 minut 10 botów na tym samym obszarze w Shinsoo, co myślicie o tym żeby nagrać filmik na i wstawić na YT z ukazaniem jak wygląda obecna sytuacja w naszej 'ulubionej' grze? :)

    Powiedz to ludziom którzy którzy grają w tą grę pól roku a nie 10 lat na jednym koncie geniuszu. Jak osoba świeża ma zarobić ? Może nie każdy chce pakować pół wypłaty w item shop, więc eventy są świetnym na to sposobem ale tu pojawia się właśnie taki problem. Jak można nazwać rywalizacją bicie dużo słabszego od siebie, świeżego gracza który ma słabe eq i jest na dorobku ? To jest eksterminacja a nie rywalizacja. Rywalizacją jest np ( dawniej ) farmienie wiedźmy, gienków itd. Równy z równym mógł o to walczyć. To jest właśnie rywalizacja, ale wnioskuje, że sam tak robisz tłukąc słabszych od siebie w v3 więc fakt może nie byłoby Ci to na rękę :/ A nawiązując już do tego co napisałeś w nawiasie, własnie to jest tylko gra wiec po co komuś 10 tyś szkat blasku skoro to nie jest źródło dochodu ? Masło maślane...

    Chłopie kto Ci każe siedzieć w v3? Nie masz podjazdu to nie masz czego szukać w V3- taka prawda... A to że tam blaski lecą najlepiej to już inna para kaloszy. Zawsze możesz zrobić postac na nizszym poziomie i klepac kilka spotów w v2 czy red lesie. A jak chcesz ciut bardziej wyrównanej rywalizacji to zapraszam na Amicicie serwer ma tydzień, więc nie ma tu postaci z 10 letnim stażem :)

    Ten nowy serwer to totalny niewypał porównajcie sobie ile ludzi tam siedzi a ile na Amicici. Prawda jest taka, że dość szybko będą łaczyć te dwa serwy... Obstawiam że max pół roku i te dwa będą jednym :D

    Jedno jest pewne albo Amiciciariciapicia się wyludni albo ten nowy serw. Prawda jest taka, że w Metina nie grają nowe osoby tylko ludzie, którzy znają tą grę od dawna, więc zasoby ludzkie są ograniczone, a maszynowe nie :D. Bravvo GF!

    Oni myślą że nowe serwery będą tak samo załadowane jak poprzednio otwarte?! XD. Tam pójdzie z 10% starych graczy i 90% botów. Co to dla nich za problem żeby stawiać na dwoch serwach zamiast na jednym? Zamiast zrobic porzadek na tym co jest to dalej bedzie wszedzie syf :)