Kurcze, nie grałem nigdy BM, ale widzę że nikt 4-ech liter nie ruszy (żaden BM) by odpowiedzieć na pytania.
A więc:
- Rekaw:
- Skile jak na ten lvl dobrze rozwinięte.
- Przydały by Ci się Kolczyki z Białego Złota + 9 oraz Perłowy Naszyjnik, lub Naszyjnik z 1500 hp.
- Fms by mógł być ze średnimi 25% +, z kd pod expa. Wtedy byś mógł nawet potworki zbierać i pod ścianą je dobijać (ściana-ogniste-ściana-dobicie).
- Dobij inteligencję do 90 pkt.
- Jeśli chcesz expić na mistykach pod świątynią, koniecznie bon na nie. Silny przeciwko mistykom. Możesz nawet w świątyni próbować na II platformie.
- Dobrze że masz konika bojowego. Rozwijaj go dalej, aż do militara. Każdy kolejny poziom konika daje punkty do siły oraz zręczności.
- Buty, może załatw sobie chociaż + 1000 hp.
- Miejsce expienia: BO/mistyki pod i w świątyni/ewentualnie chodzenie na metiny 45/50 i 55. Na nich również spoko doświadczenia Ci dojdzie. Lecz musiałbyś mieć porządnego fms-a
2. MisiuBMM:
- Eq bardzo ładne. Zapewne do odpalania ochronki używasz kolczyków z nieb. łez + 8.
- W twoim przypadku expienie może się zacząć już w v2 lub w lesie na driadach i pniaczkach. Albo i dt
Oczywiście najlepiej z konika i dobijać z ziemi.
- Zależy od tego gdzie byś chciał expić, taki bon powinieneś załatwić sobie. Chociażby do dt: Zamkowy hełm + 4, 20% na trupy. Sam taki posiadam, sprawuje się rewelacyjnie.
Do obu Bm-ów. Najlepiej zrobić sobie szamana/szamankę smoczycę. Z bufami zawsze łatwiej i przyjemniej expić.