Posts by akalafatapq

    Na 120 lv z aura na P Szarfa19% 7%srednich z 40-60 wartosci za 9 won daje więcej niż szarfa 24% 1 moby 3 lud 100-140 wartosci (za kilkadziesiat won). Może tobie na dropie do m1 ta bez średnich da więcej bo nie mają się z czego skalować, lej tam metki bitwy i ci się zwóci za 5 lat. Tyle w temacie

    To, ze mam nowe konto na forum nie znaczy ze mam niski lvl i bije metiny bitwy - w sumie jesli tak jest to co? Jestem gorszą osobą? Bo Ty masz 120 lvl, aure P i szarfe 8% srednich? XD

    Zapieklo Metinczyka troche...

    Edukuj sie dalej, ewidetnie masz braki wiedzy.

    Ma nadzieje, ze spokojnie do 5 lat zmadrzeje i odstawie metina XD Ale widze kolega Zlomiorz ma konkretne plany zapewne w Metinie na 10 lat do przodu. 😅

    Tyle w temacie.

    Nie ma logiki bo szarfa za 20-30won z 7-8% da tyle samo, a jak widać jest o wiele tańsza. Jesteś odklejony nie tylko w temacie botów i nowych graczy, ale także eq i mechaniki gry.

    Nie da tyle samo :) Czekam na Twoje porównanie między tymi szarfami. Zastanów się co piszesz.

    Tak jak napisałem żyjesz w swojej bańce :S


    porownanie na wielu przykladach na roznych etapach gry danej klasy, , czekam skoro piszesz ze beda bic tyle samo. No chyba, ze Janusz tak twierdzi i tak ma być? 🤣

    Rozumiem, ale dlaczego na bazarze widze szarfy w cenie 15-25w 20-23% abs. Gdzie maja do 70-90 ataku i do 8 srednich i szarfy po 60-90w+ 21-24 abs. Do 150 ataku, ale bez srednich, z ew 2% na potwory i pojedyncze bonusy po 1-2%? Gdzie w tym logika?

    Logika w tym jest.

    Zależy dla jakiej klasy i na jakim poziomie jest postać. Szarfa taka 23% abs do ~160 ataku z feniksem +9 do ~60w bez średnich to tez spoko opcja.

    u mnie przeważnie max 2 dni, i boty zgłoszone na support są zbanowane, niema ich w rankingu bo sprawdzam ,,może i zrobią nowe boty ale teraz o tyle lepiej że leci cała platforma a nie 1 konto jak kiedyś, a po za tym siusiaczkom co czitują trzeba to umilić poprzez zgłoszenie na suport

    Jak widać Polak lubi być....

    Szanuję, ale nic to nie zmieni na wieksza skale.

    Tam gdzie gracz jest totalnie olewany i jeden z drugim nie wypowie sie konkretnie na dany temat to tym bardziej bym to olał.

    GF robi co chce, czy to niedbanie o serwer Polska czy to wpływ przedmiotów z limitem czasowym na przerwy techniczne te zapowiedziane dzien przed czy 15 mimut xD (nie jest zgodne z prawem).

    Jesli kupujesz coś za realne pieniadze z limitem czasowym i nie mozesz wykorzystac z przyczyn lezacych po stronie dostawcy....


    u mnie przeważnie max 2 dni, i boty zgłoszone na support są zbanowane, niema ich w rankingu bo sprawdzam ,,może i zrobią nowe boty ale teraz o tyle lepiej że leci cała platforma a nie 1 konto jak kiedyś, a po za tym siusiaczkom co czitują trzeba to umilić poprzez zgłoszenie na suport

    Oni mają trylion takich platform XD

    Pociski jak z przedszkola i zero merytoryki gratulacje, no ale czego oczekiwać od gościa który ma nick jak bot i świeżo załozone konto którym spamuje o tematach na których się nie zna. Bana wyrwałeś to kolejne założyłeś i to cię boli

    Jakie teksty przedszkolaka, o co Ci chodzi?

    Chyba pomylilas odbiorców.

    Jedyny argument to, ze ktos ma nowe konto i nie siedzi na forum od 10 lat i nie wypisuje postów jak Ty. Starym graczom widac nie na reke nowe osoby na forum i nowi gracze.

    Zyj chlopie w swojej bance.

    Tak tak, wszyscy wracają do gry która upada xD Codziennie widać setki tych graczy

    Jeszcze bys sie zdziwił ile codziennie osób wraca do właśnie umarlej gry. Nie wiedzą co ich czeka na początku wiec szybko sobie odpuszczają ale widzę Tobie to na ręke, kazdy widzi swój czubek nosa i zarobku w metin2. Szczyt ambicji XD

    To fakt na zachodniej eu też jest mało botów a graczy jest nieporownywalnie więcej, a to oznacza że coś jest nie tak na PLu.

    W dodatku śledzę oficjalny discord metina, niemiecki i angielski I tam boty są zgłaszane i znikają, nawet nie pojawiają się osobne tematy o botach (to samo anglojęzyczne forum). A w grze np. Na hyperi ja bota nie widziałem żadnego od dłuższego czasu.

    Na Europie to samo w zasadzie.

    Proste, ze poza GF ktos na tym robi dobrą penge. Na PL umarł metin topka sobie gra miedzy sobą a ktoś z Mistrzów Gry jest dogadany.

    Cholera wie kto z kim kiedy jak i co za tym sie dokładnie kryje ale jedno jest pewne i w tak "umarlej" gierce ręka ręke myje XD

    Bardzo dobrze, metin ma polegac na rywalizacji a nie siedzeniu w cieplym DT 24/7 bez zadnego wysilku

    Ale masz konkretny ból pupy tym swoim wpisem XD


    Na jakiej rywalizacji? rywalizacji topki? Czemu zapominasz o graczach, ktorzy wrocili po x przerwie i chca sobie na swoje mozliwosci porywalizowac z graczami...

    Nawet w tym m2, dolinach itd...

    A aktualnie to ywalizacje maja ale z botami 🙂


    Kazdy widzi swoj czubek nosa.


    Od dawna w metinie nie da się już dropić na mapach dt na metkach morderstwa, że wyrzuca na wyższe piętro po paru metkach, bo dawno nie grałem?:/

    Dramatyczna zmiana :(

    No tak jest jak widac niektorym to sie podoba. Wola rywalizowac, kto wiecej wpakuje pienionszkuf.


    Połączyłem posty, Frescco.

    nasz drogi oskarzycielu, wszedzie jest tak samo, no chyba ze jako jedyny grasz w cos innego :D

    pije do tego ze tam nie ma botów bystrzaku i tam jakos potrafia ogarnac.

    "nasz drogi oskarzycielu" ? Jaki nasz? O co chodzi panie Pusia?


    PANIE I PANOWIE SKORO GM owie NIE DAJĄ RADY MYSLE ŻE SAMI MOZEMY UTRUDNIĆ PRACE BOTÓW WYSTARCZYŁO BY ŻE KAŻDY POSTAWI BYLEJAKĄ POSTKE PRZY ALCHEMIKU LUB SKLEP TUŻ PRZY NIM MYSLE ZE NIE BEDZIE IM SIE TAK SZYBKO KLIKAŁO CO UTRUDNI IM PRACE NA KAŻDYM CH

    Bez komentarza... Nie ma to zadnego sensu.

    Informacja od jednego z GMów

    cytując: Niestety nie możemy banować pod alchemikiem, nie ma tam wystarczających dowodów, łatwiej jest wejść na spota i banować, niż ustalać czy x pod alchemikiem jest botem.

    tak +/- brzmiała odpowiedź GM'a, gdy zapytałem, czemu pod alchemikiem nie banują :)

    oczywiście takie postacie wcale nie są podejrzane, dla mnie również legit:

    plik-3Lg9wLuVmx

    XDDD<ciach>

    Nie ma ratunku, większość osób decyzyjnych itp. ma głęboko w pupce to co się dzieje, botów będzie pełno ale za nim upadnie rynek itp. to minie i tak dobre kilka lat.

    A nowych graczy i tak nie przybędzie, będą wracać Ci z nostalgią, wejdą jedni załadują na start 100pln+, drudzy nie a i tak po miesiącu znikną. (a szkoda bo potencjał jest i masa codziennie ludzi wraca po kilkuletniej przerwie, ale maszynka w postaci botów do robienia pieniędzy wygrywa z nimi).



    Temat się tak będzie kręcić długo długo długo :)


    A administratorzy usuwają tematy, które pokazują w jakim serwer jest wstanie (dobry temat ktoś zrobił z tym Amuletem Mirine XD).

    Niedługo nic nie będzie można napisać, admini na forum mają tutaj swoją "małą armie" - ręka ręke myje i nic więcej nie napisze bo zaraz mój wpis usuną,


    GÓWNEM PACHNIE TROCHĘ TYLKO TROCHĘ BO TO WYTRAWNIE ZROBIONE