Posts by miroslaw-takiten

Dla biedaków jest liga taka, że zostaje bieganie po mapkach, dropienie pelek i pd. Jak szczęscie dopisze to zielona fasola dropnie lub bodzio. Pobiegasz z 2 tygodnie i się znudzisz. Nie da się tam szybko zarobić, tak to wygląda.

Witam, chciałem kupić sm za 50 psc i pokazuje mi się okno o ciasteczkach, klikam akceptuj wszystkie ciasteczka nic się nie dzieje... Ktoś zna problem?

Tak się składa, że przez brak biletów i zamknięcie serwera, wartość wonów i itemów na "czarnym rynku" mocno spadła, więc nie mam pojęcia w jaki sposób miałaby na tym zyskać topka.

W taki, że idą tylko szkaty bosów na bazarze a poza tym jest zastój. Każdy ma pełne eq i nic innego nie idzie sprzedać. ŚWIADOMOSĆ ludzi dopada i odchodzą z tego cyrku. Nie widzisz tego czy jesteś jednym z tych januszy biznesu i zaraz napiszesz że ,, na serwerze jest mega super i fajnie się gra i ludzi masa i cud miód malina" To że przyznasz, że taki janusz jesteś to nawet nie liczę ale mam polewkę z takich ja ty. DZIĘKI:rofl:

Serwer Polska:

1) Otworzyć dla nowych graczy, bo lepiej użerać się z botami niż "umrzeć z głodu" a niebawem taki los nas czeka na bazarze, bez nowych graczy

2) Pobudzenie serwera eventamiCzytając takie ko

Czytając takie komcie, trochę się śmieję. To trzeba brać na logikę. Ten kto zarządza tą grą dobrze liczy forsę, która wpada za zakupy SM i do czasu jak bilans będzie na plus to nic nie będzie zmienione (na chłopski rozum jak zarabiasz to nie ubijasz kury znoszącej złote jajca). Na PLu jest grupa ludzi co utopiła masę forsy w postaciach i to oni są za tym aby nie otwierać serwera i pasuje im to, że nie ma biletów, bo zarabiają na wonach i chcą wyjąć siano, które wtopili. Wg mnie tu nic się nie zmieni jeszcze dłuuuugi czas.

Kto chce grać i tak sobie załatwi konto . A co do botów na lynx to wystarczy wejsc na DC i zobaczyć ilu ich tam reportują.

,, załatwi konto" sugerujesz że totalny nowicjusz klikając sobie w propozycje wyświetlającą się na platformie załatwi sobie konto? Mylisz się, taki ktoś oleje temat kiedy zobaczy, że jest zachęcany ale serwer Polski jest zamknięty. Pomyśl trochę zanim napiszesz. No chyba, że wierzysz w to co piszesz to z mojej strony naprawdę współczuję inteligencji.

1. Nie gram na Polsce już od jakiegoś czasu ze względu na zdechły rynek.

No zdechły bo prawie każdy ma już eq jakiego potrzebuje, to jest konsekwencja braku nowych graczy. Janusze biznesu będą bronić tego żeby serwer był zamknięty, póki co zarabiają ale trzeba pomyśleć dalej, co będzie za rok np. ludzi będzie mało, szkaty nie zejdą i wtedy janusz będzie krzyczał ,,otworzyć serwer...!".

Nie chcemy żadnego otwierania serwera Polska, zaraz znowu będzie serwer wywalało po trzy razy na dzień, a o botach już nie wspomnę i kolejne żale wylewane na forum. Jak ktoś chce zagrać oś początku to niech idzie na Lynx albo Polyphemos. Jedynie co to bilety podróżnika mogą dać i tyle w temacie.

No tak jak kiedyś pisałem, serwer Polska to priv, tu za dużo gwiazd. Nie otworzą to zostaną sami durnie co wydali masę kasy na granie w grę i serwer padnie bo cwaniak od cwaniaka nic nie kupi itp. Serwer się wyludnia a jakiś janusz pisze takie głupoty. No szok.

Tutaj bardziej chodzi o to, że aktualnie DARMOWE szkło i sklepiki offline są standardem na prywatnych serwerach. Dodatkowo pojawił się bazar podczas gdy szkło było za SZ i ludzie się przyzwyczaili do szkła, bo umówmy się - bez niego przeglądanie bazaru jest nieprzyjemne.

Ale przecież global to na dzień dzisiejszy taki priv tylko że droższy. Nie ma co się oszukiwać.