Posts by DunCooon

Cześć wszystkim!

Po długiej mega przerwie wracam do gry w metka, i szczerze proszę was o rady w dwóch rozbudowanych kwestiach :rofl::

1. Gdzie zarobić na 105 lvl? Gdzie dropić, na jakie bossy chodzić? Czy expić do 120? Czy lepiej stać z lvl? Jakie alternatywy zarobku jak mam dropki 61 i dropka 35?

Co do expa, sura ze względu na znakomitą/matową mityczną alchemię daję radę na szczelinie ustać na spocie, także expienie do 120 nie stoi na problemie.

Zaznaczam, że nie znam już tych map 90+ i tylko Zaklęty Las mi coś mówi… więc proszę o opis gdzie w razie w dropić, czy to będzie tylko zaklęty las?:ill:

Posiadam również 4x61 sura wp na drop odłamków, eq, is, odpały maks drop ile się da. Tak zarabiam do tej pory.

Również do dyspozycji mam bodego 35 lvl alchemia matowa mityczna, aura P berek G eq 5b pod ogień/wiatr, ale nie mam na niego pomysłu ??(

2. Co zmienić w ÈQ? (Sura 105)

Pancerz na moby +6 1.5 i hp 10 do pż

Ogniste +8 1khp 10 kryta

Hełm blok +9 15 wiatr 15 magia

Tytanka +9 nno

Szamragdowe +8 5x10 (orki dt diabły mistyki strzały )

Nasior. Z łez +9 1k hp 10 kryta

Bransa z białego złota 5 szycie 5 wiatr 10 do pż

Zodiak +8 sr 37 6% siła lodu 3% lód

Pas moby +8

Szarfa 21% najzwyklejsza do expa 8 sr

Do tego posiadam peta 96 lvl pż 9,4%, obrona 5,8%, pe 9,7%. Berek, potwory, przeszkoda 20 poziom, również posiadam item shop (kostiumy, nakładki, pety, fryzy)

Dodatkowoa mam na wydanie jeszcze około 150 w, w co warto taka kwotę zainwestować?

Problem w tym, że w takim EQ sura 105 stoi, i nie mam pomysłu jak zarabiać nim i jak go rozwinąć? Proszę o pomoc bo mam czarno i dosłownie od 3 msc brak postępu:gryzie:

Proszę o pomoc i 3majcie się wszyscy! Z góry dzięki za pomoc :))

:mkay::mkay::mkay:

To moje ostatnie pytanie.

Czy jak EQ ogarnę tj. Zodiaka, szarfę i bransę, to mogę lecieć z expem do championa? Patrząc, chyba wyżej będą lepsze zarobki? Bo szczerze, co mnie 3ma na tym 110? ??(

Czyli:

1. Skupiać się tylko na Jotunie, tylko i wyłącznie? (Patrząc pod względem szybkości zarobku)
    2. Kiedy mogę zacząć expić wyżej np. Do 120 ?
    3. Dropka 35 Bodego na eventy?

Cześć wszystkim!

Otóż ostatnio wbiłem 110 lvl surą WP by zrobić stopkę na zarobek dla EQ na Szczelinę, ale sam za bardzo nie wiem co wgl robić dalej… Postać jest dobrze rozwinięta, alchemia mity znakomita. Jednak w eq mam straszny bajzel, i szczerze nie wiem co warto zostawić, co się przyda szczególnie na tym lvl’u. Moje pytania do was to:

1. Gdzie fajnie, efektywnie zarabiać surą 110?

2. Jakie alternatywy zarobku? Mam mega dużo czasu, mogę nawet robić dropka do lata, byle by na lato przyniósł efekty :thumbsup:

3. Na co zbierać wony? Co jest ważne z przedmiotów inwestycji na wyższych poziomach?

4. Co zmienić w tym Eq?

Co do EQ(obecnie w nim wbijałem 110):

- Truta +9 śr. 43 Wiatr+3 Siła Wiatru+12

- Rogowy +9 15 wiatr 15 magia 12 rege pż

- Pancerz Kościoplytowy 15 wiatr 5 do pż 1,5 khp

(mam też pancerz na moby +6 15 wiatr 2k hp)

- Tytanka +9 NNO 6 siły 10 orki

- Szmaragdowe +8 10 diabły 10 dt 10 zwierzęta 10 strzały 10 mistyki

- Bransa z Białego złota +9 10 do pż 10 szycie 10 wiatr

- Naszyjnik z łez +9 1,5 khp 10 kryta

- Qilina +8 5 kryta 1,5 khp (mam też na potwory +6 1,5 khp 5 kryta)

- Pas na moby +7

Do tego peta 96 lvl pż 9.4%, obrona 5.8% pe9.7% berek potwory przeszkoda 20 poziom, również item shop kostium, nakładka fryz pod wiatr/diabły.

Oczywiście mam sety pod ogień, i błyskawice, ale bez jakiś super bonów typu hp + 10 kryta.

Proszę o pomoc i życzę miłego.

Best Regards:tak: