Posts by Mave

    To co napisałeś teraz to zupełnie inna sprawa niż to, że bot kogoś zabił. Kwestia, że boty można wręcz powiedzieć mają na to przyzwolenie ze względu na bezradność adminów i brak reakcji GF i Webzen dotyczy wszystkich nie tylko MiksówDMG i na pewno nikt nie jest z tego powodu zadowolony. Nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewałeś. Zakładam, że jesteś graczem skoro tutaj jesteś. Pewnie poświęciłeś jakiś czas na rozwój postaci. Tobie się to podoba, że ktoś oszukuje?


    To co napisałeś teraz to zupełnie inna sprawa niż to, że bot kogoś zabił. Kwestia, że boty można wręcz powiedzieć mają na to przyzwolenie ze względu na bezradność adminów i brak reakcji GF i Webzen dotyczy wszystkich nie tylko MiksówDMG i na pewno nikt nie jest z tego powodu zadowolony. Nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewałeś. Zakładam, że jesteś graczem skoro tutaj jesteś. Pewnie poświęciłeś jakiś czas na rozwój postaci. Tobie się to podoba, że ktoś oszukuje?

    Mam dowody na to, że parę handlarzy z gry właśnie boci na hydrze ;/ Tak jestem graczem i przez takie manewry pomału odchodzę od gry. Jakiej odpowiedzi się spodziewałem ? Żadnej

    Graczy serwera Polska dzielimy na 2 typów :


    - gracz, który załadował 30k i lata dungi z gildią

    - gracz, który załadował 0 zł i lata dungi samodzielnie za pomocą PROGRAMU


    Widziałem ninję 11 lvl, która zbiła wodza orków w 5 sek.


    Aktualnie graczy jest na tyle mało, że nie chce się grać. Trzeba zadać następujące pytania :


    - po co ładować hajs w IS skoro jest mało graczy więc sens gry spada + utrzymujesz GF, który nic nie zmieni no bo hajs wpływa.

    - po co bocić i dropić jak handel ledwo funcjonuje przez ilość graczy.


    Fuzja jest bardziej pewna jak zobaczyłem co się dzieje na Polyphemos i Polsce.


    Co robi GF ?

    - HH 30% , aukcje błyskawiczne !?


    Co powinni zrobić gracze ? Oblać się zimną wodą i przestać dotować GF. Brak kasy = motywacja do wgrywania poprawek.

    Siemanko,


    co tak pusto na serwerze ? naliczyłem ze 100 graczy na chacie w godzinach szczytu. Na piłkach zbytnio nikt nie przeszkadza, bo nie ma kto przeszkadzać :) Ciężko cokolwiek sprzedać od miesiąca. Nic się nie dzieje, nuda x2. Czy serwerek jest skazany na fuzję (porażkę) ?

    ad.6 jest to event gdzie np. w m2 spada 200 metinów na każdy level :)

    Witam,

    chciałbym napisać kilka propozycji, które na ten moment były by całkiem spoko (piszę to z punktu widzenia gracza pokolenia 90s). W skrócie :

    1. Modyfikacja dropu z Umarłego Rozpuwacza, Wodza Orków, Zjawy, Żółwia itd. Chodzi o to, że teraz nie opłaca się zbijać tych mobów, a dlaczego ? Drop ! Gdyby z wymienionych mobów dropiły itemy typu : cor dracoins, zmianki, dodania,5bon to moim zdaniem były krok w kierunku przyciągania nowych graczy. IS jest dla niektórych dość kosztowny ( każdy ma inną sytuacją) i osobę, którą nie stać na regularny IS nie zachęci się do gry nie mając możliwości sprawnego wymiksowania ekwipunku. Mogło być to ograniczone np. zmiankami z B ( oczywiście do handlu).
    2. odniesienie się do punktu ad.1 zmianki, dodania do handlu na mapie hadlowej przez tobołek ( mogą być z B)

    3. Drop cora z best kapitana

    4. Egzo i rada pustelnika do zdobycia przez zwyczajnego gracza np. drop z metinów w DT

    5. Serwer Polska jest aktualnie dla starych wyjadaczy, ale sporo ludzi chętnie by zaczęło grę. Może warto od czasu do czasu uruchomić serwer ? JEDNOCZEŚNIE poprawić zabezpieczenie na wpadkę ewentualnych botów. Można zastosować czynnik zapobiegawczy np. ban bota po IP, HWID, MAC. Są obejscia ale kto się będzie tyle bawił ?

    6. Eventy typu : Noc Spadających Gwiazd