Posts by Delikatna

    To, że teze należy udowodnić, wyjaśnić jako założenie itp nie zmienia faktu, że teza jest zawsze prawdziwa.

    Najlepszym przykładem tego, że tezy zawsze są prawdziwa są Płaskoziemcy z teczkami argumentów, badań wykazujących, że ziemia jest płaska . ^^:thumbsup:

    teza z definicji jest zdaniem zawsze prawdziwym, więc sam się przyznałeś, że vealey ma racje, chyba że ci się pomyliło z hipotezą ;p

    hej :)

    ja tak sobie tylko czytam i widzę ze jesteś bardzo agresywny i niepoukładany w swoich wypowiedziach dlatego postanowiłam to sprostować.

    Proszę

    Teza

    1. «założenie, które ktoś zamierza udowodnić»

    2. «w dialektyce Hegla: pierwszy etap trójfazowego rozwoju rzeczywistości»

    3. «w utworze literackim: idea, przesłanie»

    4. log. «założenie, twierdzenie wymagające dowodu»

    5. mat. «część twierdzenia, której przy danych założeniach należy dowieść»

    Zaznaczyłam najważniejsze fragmenty, aby nikt nie przeoczył <3

    Widzisz kobiety tez bywają bystre - bądź jak kobieta:!:

    Pozdrawiam cieplutko&milutko :saint:

    Hej :) Z miła chęcią pomogę ci w grze :) mam już swoje doświadczenie, a zdajesz się być naprawdę sympatyczną osobą, to czemu by nie? :)
    jeżeli grasz z przyjaciółką, to tym lepiej, gdyż mój przyjaciel TopThePoorPL również jej chętnie pomoże :) może przejdzeimy na prywatną kownersację, żeby nie spamić tutaj?? :)

    Haaaahaaa :3 jak miło. Spadłeś nam jak grom z jasnego nieba! Nie wiemy właściwie od czego zacząć czy dobrym rozwiązaniem będzie granie w królestwie czerwonym? Czytałyśmy, że to królestwo słynie z handlu. Za starych czasów bardzo lubiłyśmy łowić rybki, a taka flaga nad głowa chyba ułatwi nam handel? ^^